Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prehrievanie v lete - airbag


pavex

Recommended Posts

Ahoj,

mam 2.0HDi (Evasion) a stalo sa mi, ze ked mi auto cely den stalo vonku na parkovisku (bolo cca 32 stupnov v tieni, v aute mozno aj 60!!!) a nastartoval som, tak mi zacala blikat kontrolka airbagu.

O chvilu uz svietila. Kedze som mal pred dlhsou cestou tak som dostal docela strach, co za chybu to je. Isiel som vsak este na nakup a parkoval som pod stromom v chladku.

Po pol hodinke ked som sa vratil, tak uz kontrolka nesvietila.

Myslel som si ze je to kontaktom, ale nicim som nehybal - moze to byt prehriatim niektoreho cidla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavex

Ahoj,

mam 2.0HDi (Evasion) a stalo sa mi, ze ked mi auto cely den stalo vonku na parkovisku (bolo cca 32 stupnov v tieni, v aute mozno aj 60!!!) a nastartoval som, tak mi zacala blikat kontrolka airbagu.

O chvilu uz svietila. Kedze som mal pred dlhsou cestou tak som dostal docela strach, co za chybu to je. Isiel som vsak este na nakup a parkoval som pod stromom v chladku.

Po pol hodinke ked som sa vratil, tak uz kontrolka nesvietila.

Myslel som si ze je to kontaktom, ale nicim som nehybal - moze to byt prehriatim niektoreho cidla?

Bohužel to podle mě vůbec nesouvisí s teplem (nebo bohudík?). Je to bolístka 406 a 306. Dost často jim kontrolka bliká. Je to pitomě udělanýma konektorama pyrotechnických patron pod sedadlem řidiče a spolujezdce. Zkus zavola do autor. servisu a řekni jim, že ti začla blikat kontrolka airbagu. Jako první se tě zeptaj jestli jsi v poslední době neluxoval pod sedadlem.

Já už jsem si zvyknul na to, že když začne blikat, zastavím, vypnu motor párkrát rozpojím a znovu zapojím ty konektory a mám tak na měsíc dva zase pokoj.

I když je pravda, že mě se to ještě do stavu, kdy by trvale svítila, ještě nedostalo.

[upravil dne 7/8/06 stembi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

suhlasim, je to presne tak, k niektorym konektorom je dost blby pristup (airbag spolujazdca), mozes kontrolovat vsetky a dufat ze natrafis na ten neposlusny, alebo diagnostikou zistit presne ktory to je a cielene ist po nom.

Teplo s tym podla mna vobec nesuvisi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...