Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

technická a folie


white

Recommended Posts

Původně zaslal: white

Původně zaslal: oddie

No, a nebude ono lepší buď ty fólie na předních oknech vůbec nemít, a nebo tam mít ty s atestem? Než pak řešit takovéhle problémy a nechat se někde buzerovat (ať už na STK, nebo od policajtů na silnici)...

No však já také dospěju a jednou je tam mít nebudu, ale teď tam jsou a rád bych aby tam ještě chvíli zůstali. Ale jinak más samozřejmě pravdu.

Víš co, o to nejde, ale auto s příliš tmavými fóliemi bez atestu je pro policajty naprosto zbytečně snadná a laciná kořist. Byť mám sám lehce zatmavená okna bez atestu (tónováním, ne fóliemi), mám to jen tak, aby to nebylo moc nápadné, a k tomu ještě sadu skel doma, kdyby to jednou začalo vadit. Ale zatím si nikdy nikdo nevšiml - hlavně proto, že to je odhadem asi někde okolo těch povolených 30%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hotovo a mám do 8.8.2008 pokoj:super

Emise s laďákem v cajku - když jsem byl tam, tak jsem si řekl, že zkusím stáhnout okna, jestli si toho na STK všimnou;)

Když jsem přejížděl z Emisí na TK, měl jsem pořád okna stažený a hle nic mu nepřipadalo divný a okna vytáhnout nechtěl.:super:super Po technickém stavu mělo auto pár lehčích závad a servisák mi řekl, že chytrý policajt by mi mohl vzít 3x 3body za to, že auto nesplňuje stav - nevím co měl na mysli, asi zástěrky a podobný věci, anebo moc dobře věděl o těch předních fóliích a jen nechtěl prudit a nechávat mě to před nim strhnout...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

To tu nikdo nedělá STK na černo? Čím víc závad, tím dražší (v rozumné míře). Za černý skla si berou tak 200 navrch tady na jihu.

Pokud někdo má kontakty, určitě by je tu (ani nikde jinde) nevytruboval.

Pokud by někdo měl nějaký kontakt na \"černou STK\", pak v případě, že by takový kontakt zveřejnil, koledoval by si od dotyčného minimálně o přes držku. A chlubit se stylem \"zavolej, vím kudy na to\" se Ti nikdy nemůže vyplatit, protože nevíš, zda ten, kdo by se Ti ozval je skutečně ten, komu jsi to nabídl - spíš bych to viděl, že by se Ti ozvala PČR nebo některý investigativní novinář a asi bys z toho neměl zrovna málo problémů.

Resumé - o některých věcech se prostě nemluví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Fusion

To tu nikdo nedělá STK na černo? Čím víc závad, tím dražší (v rozumné míře). Za černý skla si berou tak 200 navrch tady na jihu.

Pokud někdo má kontakty, určitě by je tu (ani nikde jinde) nevytruboval.

Pokud by někdo měl nějaký kontakt na \"černou STK\", pak v případě, že by takový kontakt zveřejnil, koledoval by si od dotyčného minimálně o přes držku. A chlubit se stylem \"zavolej, vím kudy na to\" se Ti nikdy nemůže vyplatit, protože nevíš, zda ten, kdo by se Ti ozval je skutečně ten, komu jsi to nabídl - spíš bych to viděl, že by se Ti ozvala PČR nebo některý investigativní novinář a asi bys z toho neměl zrovna málo problémů.

Resumé - o některých věcech se prostě nemluví

:) Tu STK nedělám já, nenabízím ji, nezvěřejňuju kontakt.

Jen vím co jde a co ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Fusion

To tu nikdo nedělá STK na černo? Čím víc závad, tím dražší (v rozumné míře). Za černý skla si berou tak 200 navrch tady na jihu.

Pokud někdo má kontakty, určitě by je tu (ani nikde jinde) nevytruboval.

Pokud by někdo měl nějaký kontakt na \"černou STK\", pak v případě, že by takový kontakt zveřejnil, koledoval by si od dotyčného minimálně o přes držku. A chlubit se stylem \"zavolej, vím kudy na to\" se Ti nikdy nemůže vyplatit, protože nevíš, zda ten, kdo by se Ti ozval je skutečně ten, komu jsi to nabídl - spíš bych to viděl, že by se Ti ozvala PČR nebo některý investigativní novinář a asi bys z toho neměl zrovna málo problémů.

Resumé - o některých věcech se prostě nemluví

to je jasny od toho je 2u2 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: white

Dostal jsem nabidku ale je to fakt dost vysoko. Ale prej pak projdu. Tak to zvazuju, zda ty prachy radsi nevrazit do nečeho jineho. Pak vám řeknu jaxem dopadl.

Co to znamená dost vysoko???

vydrz zatim nemam stale hotovo, pak ti povim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...