Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

technická a folie


white

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Jde o to, jestli máš fólie s atestem nebo ne - pokud máš atest, mělo by to být bez problému, pokud ne, pak hledej kamaráda s potřebnýma kontaktama

[upravil dne 6/8/2006 Medvěd]

To právě dělám :) Atest mám ale plati jen pro zadni a zadni bocni okna. Na prednich je nedovolena propustnost tak se na ne atest nevztahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já bych to možná risknul na nějaký větší STK, kde je trošku šrumec - tam by to mohli přehlídnout.

No nevim ten kamerovej system... všichni se toho nějak bojej... jeden hlida druheho... vsichni od toho davaj ruce pryc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

risknul bych to není problém je sundat a za hodku znova STK

Kdyz je sundam tak to mam za hodku opakovanou stk za 300 a pak kdyz si tam necham dat stejnej (typ) odstin folii za dalsich par babek (neco kolem 900Kc) tak uz nebudou vypadat stejne jako zbytek auta, protoze po dvou letech je slunicko prece jen trosku vysisuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

zkus to tam dát se staženýma předníma okýnkama..třeba jim to nedojde:roll..ale spíš bych zkusil právě nějakýho malýho soukromníka, kterej ti za flašku nechá projít cokoliv...

Stažená okynka na ne neplatej... odzkoušeno. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu co řešíte :myslim možná ti jde jenom o přední okna.

Já jsem zatím měl na každém autě fólie, zadní boky. Na zadní okno dávám roletu, kterou teď nejde sehnat :D a na přední boční nedávám nic. Předce jenom potřebuju vidět ven :D ALE na žádné STK mi nic neříkali !!! A vždy jsem ty fólie lepil sám bez atestu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

na přední boční nedávám nic. Předce jenom potřebuju vidět ven :D ALE na žádné STK mi nic neříkali !!! A vždy jsem ty fólie lepil sám bez atestu :super

No a představ si, že řeší právě přední boční. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Nechápu co řešíte :myslim možná ti jde jenom o přední okna.

Já jsem zatím měl na každém autě fólie, zadní boky. Na zadní okno dávám roletu, kterou teď nejde sehnat :D a na přední boční nedávám nic. Předce jenom potřebuju vidět ven :D ALE na žádné STK mi nic neříkali !!! A vždy jsem ty fólie lepil sám bez atestu :super

No jasny ze nebuzerovaly ja mel na 106tce taky vzadu folie bez atestu a jestte k tomu se tak nejak loupaly protoze to lepil nejakej vul ale tohle oni neresi v zadu je to tak neboli jak ty predni okynka.....

to white: doporucuju jedine znameho a nebo jak rikal meda velkou stk kde jee srumec kde pospychaji a nekdy to neresi ja prijel s autem co melo svetla bez homologace cirou a vic veci tam bylo a borec jen se podival a rikal jo dobry a neresil protoze za mnou stalo dalsich 15lidi co uz netrpelive cekalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Nechápu co řešíte :myslim možná ti jde jenom o přední okna.

Já jsem zatím měl na každém autě fólie, zadní boky. Na zadní okno dávám roletu, kterou teď nejde sehnat :D a na přední boční nedávám nic. Předce jenom potřebuju vidět ven :D ALE na žádné STK mi nic neříkali !!! A vždy jsem ty fólie lepil sám bez atestu :super

dozadu a na zadni bocni si muzes dat treba petku plech, kdyz se ti to tak libi... predni bocni a predni je to, co je zajima ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se jim nedivím :) Osobně bych si taky nedal dopředu folii, jedině nějakou ultra light :D

Vím co vidím vzadu když se začne stmívat .... prd :D a abych neviděl vepředu, to raději bez folie.

Bracha taky koupil 405 celou ofoliovanou a vycouval z dvora přímo do autobusu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem od 13:00 objednaný na STKčko - tak uvidim. V případě, že se jim to líbit nebude, tak je před nima strhnu (přední boční) a zítra tam půjdou nové ... tak uvidim. Jako zkoušet tady variantu, že si toho nevšimnou je blbost - toho, že mám černý okna jako bota si všimne každej (propustnost 25%) a jet tam se staženejma oknama je teď taky trošku blbost:myslim páč by jim to bylo asi jasný...

Každopádně jsem předtim vyměnil kola za plechy aby bylo o důvod mí\'n prudit. Teď jen, co ty další blbosti:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ oddie, díky za nabídku. Taky mě už tahle varianta napadla, ale vzhledem k tomu, že STKček se 405 už asi moc podnikat nebudu (teď asi poslední a pak před prodejem), tak to snad zvládnu buď ukecat, nebo holt strhnout:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

No, a nebude ono lepší buď ty fólie na předních oknech vůbec nemít, a nebo tam mít ty s atestem? Než pak řešit takovéhle problémy a nechat se někde buzerovat (ať už na STK, nebo od policajtů na silnici)...

No však já také dospěju a jednou je tam mít nebudu, ale teď tam jsou a rád bych aby tam ještě chvíli zůstali. Ale jinak más samozřejmě pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Dnes jsem od 13:00 objednaný na STKčko - tak uvidim. V případě, že se jim to líbit nebude, tak je před nima strhnu (přední boční) a zítra tam půjdou nové ... tak uvidim. Jako zkoušet tady variantu, že si toho nevšimnou je blbost - toho, že mám černý okna jako bota si všimne každej (propustnost 25%) a jet tam se staženejma oknama je teď taky trošku blbost:myslim páč by jim to bylo asi jasný...

Každopádně jsem předtim vyměnil kola za plechy aby bylo o důvod mí\'n prudit. Teď jen, co ty další blbosti:myslim

Držím palce. Napiš jax dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...