Medvěd

16. sraz P - C (ubytování)

115 posts in this topic

Tak ubytování na srazu vypadá PŘEDBĚŽNĚ takto

(samozřejmě v případě nesouhlasu se v rámci možností pokusíme o zjednání nápravy).

Červeně jsou zatím neobsazená (v případě Zobyho, rodiny Kebrtů a JirkyP s VerunkouK nepotvrzená) místa.

Zeleně budou uvedeni ZAPLACENÍ účastníci, kteří se již o svou postel nemusí bát.

V 10 chatkách jsou 4 lůžka + 2 přistýlky (zatím jsme je neobsazovali, v případě nouze bychom je po dohodě obsadili - vypadá to vážně, začněte se připravovat a přemýšlet, koho byste u sebe na chajdě 2 - 10 ještě snesli)

Chata 1. - Medvěd, Helča

Chata 2. - Zdek + 1,

Chata 3. - Jiří Wolf, Ch.i.n.ch.i.l.a, Zoby + 1, Neonovi

Chata 4. - Autoškolič Dodo, Kirra,Tommy 306, Doly, Peavey + 1

Chata 5. - Boltn 406 + 3 (4)???

Chata 6. - Vílenica + 3, Pavel + 1

Chata 7. - Radka S. + 2, John, Kobra + 1

Chata 8. - Radek V. + 1, Dave_k, Aluška

Chata 9. - Garfield, Odie, PetaV + 1

Chata10. - Dariska, Zipík, Markétka, Neon

Buňka 1. - Kámoška + 3

Buňka 2. - Tazman, Péťa, JirkaP, VerunkaK

Buňka 3. - Béďa, MK 405, Ota, Opron

Buňka 4. - Vvitty, Bohouš 205 GTI + 1, Aka

Buňka 5. - Jepík + 2, Ljuba + 1

Takže 100% stav ubytování - děkuju Minimaxovi za uvolnění místeček (nakonec tam asi bude Zdek s miminem)

[upravil dne 30/8/2006 Medvěd]

ze by vvitty + kebrt family zabrali jednu z chatek? nejlip nejakou blizko vycepu :)

Původně zaslal: Vvitty

ze by vvitty + kebrt family zabrali jednu z chatek? nejlip nejakou blizko vycepu :)

Jóóóó! A já těžce přemýšlel, proč máš takovou zvláštní přezdívku VVITTY! A ono je to složené ze slov VVýčep a pITTÝ! A ačkoli se normálně pití píše s měkkým i, tak v tvém případě je rozhodně na místě y tvrdé :D:D Konečně vím původ nicku :potlesk:potlesk

kocoure, styd se, takhle verejne me prasknout a jeste v ankete, ktera s tim vubec nesouvisi :D

Je to sice blby, ale protoze pripadni Nemci jsou v casove nevyhode, navrhoval bych rezervovat jednu chatku pro ne.

Zelte und Schlafsack mitbringen :D:D..... ba ne, docela dobrej napad, akorat by od nich nejak chtelo zjistit jestli dorazi a kolik jich bude :super

[upravil dne 7.8.2006 Blizzard]

Taky jsem pro. Cca od včerejší půlnoci má kostru zvadla v němčině ve svých pečlivých rukou Peta a musí stihnout sestavit ho graficky do použitelné podoby tak, aby si ho Němci stačili vytisknout a ve čtvrtek 10. 8. už rozdávat na svém srazu v Jüterborgu. A po 15. 8. uvidíme, začnou-li chodit přihlášky. Zatím se přihlásil jen Michael (nick Sammys). To on také slíbil rozdat svým krajanům naše kostelecké zvadlo. To je on:

http://www.peugeot-club-berlin.de/member/micha3.htm

[upravil dne 7/8/06 Garfield]

Tak se nám to plní šíleným fofrem - budou - li takhle i chodit platby (tzn. že dotyční zezelenají), bude v campu nuceno spousta lidí spát pod stanem

Koukám Medvěde, že jsi nám s JirkouP asi naplánoval oddělené ložnice ... :D :D :D :D

Považuju za nutné oznámit P. T. účastníkům srazu, že je volná poslední buňka (5 lůžek) - přihlášeným dávám čas na zaplacení postelí do 20.8. - jinak jejich rezervace propadne a může být využita dalšími čekateli.

Dalším pozdě přihlášivším se účastníkům dopobručuji pokusit se vetřít k obyvatelům chatek 2 - 10 (přistýlka = dvoulůžko pod střechou chatky s větracím okénkem - celkem 18 lůžek) nebo využít svých stanů jako v Šebetově

Původně zaslal: aka

:xvul ale dik garfieldku za tve odhalovani kazde nepravosti :):xvul

Co? Co jsem zas proved? Já vím, jako vždycky. Nic, ale vy to na mě všechno svedete, protože jsem malej, búúú....

Jejdanananánky to se nám to ale zaplňuje . . . to je dobře . . . čím víc lidí, tim víc PEUGEOT;)

Jelikož naši na 90% nepojedou (alespoň nebudu mít kontrolu:D), protože v tom termínu mají být v Egyptě, tak pro mě stačí jen jedno skromné místo, takže bych se připojil k někomu známýmu na chatku na přistýlku.

Takže kdo tam bude mít volno a bude mě chtít (nebo jinak - spíš mu nebudu vadit), tak ať dá vědět a já se rád přidám ... takže chcete mě?:D:D:D:super

Hlásím, že jsme dnes s Wolfem poslali penízky... ;)

:xvul myslím, Neonku, že si tě rádi vezmeme do chajdaloupky na přistýlku:aut, pokud budeš chtít:);)

Původně zaslal: Garfield

Jak tak vidím, rezervace chatky pro Deutsche Freunde padla... :myslim

Já pro ně vidím rezervovanou pětimístnou buňku č. 4 :myslim

Garfielde, že ty sis ráno nevzal do práce druhý voči :D

Původně zaslal: minimaxa

Garfielde, že ty sis ráno nevzal do práce druhý voči :D

Máš pravdu, že to do práce nemám daleko - z ložnice do obýváku, takže leckdy sedám k noťasu s očima zalepenýma - ale i tak si vzpomínám, že včera byla pro DF v seznamu chatka a dneska buňka :aut a řekni že ne.

Jinak mám pro tebe dobrou zprávu: Teď jsem mluvil s Rokytnicí a tam už začíná svitit sluníčko a postupuje to na východ, takže by to během dne mělo přijít i k vám do východních Krkonoš. ;)