Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

helix blue 62 do 406 rv.2000 ?


kubula77

Recommended Posts

Konzerva :super

Né, nepřesvědčíte. ;)

A repra košem ven jsou zvěrstvo, který možná dobře vypadá (podle mě teda ale ne), ale jinak je to úpně na prd. Jak můžeš tvrdit, že to nezmění zvuk, když vlastně posloucháš odpad, kterej je normálně zatlumenej v ozvučnici? A co vyzařovací charakteristika reproduktoru? Prostě ten reproduktor je vyrobenej, aby vyzařoval směrem, kde je membrána a ne kde je magnet a kontakty. Ale uznávám, že tím směrem dost nudně vypadá.

No něco jsem počul. Zrovna nedávno jsem to zažil. Ještě tu starou rachotinu nebylo vidět, ale dunění už slyšet bylo. Když jsem to pak viděl z blízka, měl jsem dojem, že mu vyskočí ty okýnka, co měl tak vkusně černý.

Aby bylo jasno, já nemám nic proti muzice v autě, ale všeho s mírou. Kvalitní repra, možná zesilovač, duc-duc bedna je už na hranici (i když já v autě jednu mám z výroby :D). Nemám ale rád, když se to přehání (repráky košem ven, kapacitory...) Ono to pak stejně nakonec neslouží k ničemu jinýmu, než aby to slyšeli hlavně ti okolo, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to potom mame rovnaky vkus - dobra, hlasna hudba, ktora je pocut v aute ale vonku minimalne. Tie duc-duc + skrrr-skrrr 120 (a ine klony) mi nic nehovoria. Ja mam rad subik iba na dokreslenie prednych komp, ziadne tlaky a \"nad ohnikom zacudene tuningove okienka\" :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr605

Že ta pryž stárne je normální a řekl bych že nežádoucí jev. A nemá na to přece vliv, jakou hudbu do toho repráku pouštíš. A navíc u \"wooferu\", tedy reproduktoru na nízké frekvence, který má jenom dunět, na nějakým zvuku vůbec nezáleží.

Když si vzpomenu na ty fotky těch kufrů, kde jsou hloubkový repra namontovaný košem ven z ozvučnice, tak mi vstávají vlasy hrůzou a když někdo v souvislosti s takovou konstrukcí začne mluvit o \"zvuku\", tak mě začne prcek brát.

Zdar. :papa

já teda nevím jak ostatním, ale mě na zvuku subu záleží:roker, bedna která duní je špatná hrát má repro a ne bedna :P ne každej má reprák obrácene :aut ikdyž u tech SW co jsou na tlak a hlasitos je to celkem jedno:D

ta guma samozdřejmě za měsíc nezestárne ;) čím měkčí tím menší odpor klade na pohyb memrány, ale netvdím že to je tím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...