Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

smrt kunam


regul

Recommended Posts

:D no mozna by to nejaky m smradem napustit slo.. ale pak pri pusteni ventilatoru mas ten smrad i v kabine.... a to je myslim nezadouci - prece nejses taky kuna...:)

A s tim prejizdenim taky bacha - jestli mas spoiler k zemi tak si to radsi rozmysli... kdysi davno jsem trefil zajáca ve 130 - 140 km/h a ten spoiler jsem jel rovnou koupit novej - pulka ho tam chybela a taky mi to trochu pohlo se sbihavosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) omotat benzínové hadice drátem s vysokým napětím - pak bude ta kuna rovnou i pečená :) - ale bohužel i s celým autem, benzín nemá rád jiskřičky (nebo naopak, má je rád až moc)

Někde nabízeli jakési návleky na hadice a kabely, proti kunám - ale všude to asi narvat nepůjde.

Taky někdo dělal ultrazvukový plašič - ale na kuny to prej moc nefunguje, spíš jen na myši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je ale kuna proti srně? NIC. To byla rána jako z děla a moje 309 měla hned vytažený přední blatníky:D ale taky trochu placatej předek. Je to tak tejden a kámoš sejmul v dost solidní rychlosti kaně a co myslíte? Měl ho na sedačce tedy ten zbytek.:o a okno mělo dírku.:D

Tak pozor na zvířeny.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kane nebo srnka to je porad v pohode nejhorsi je jelen s tim velkym parozi to je pak o zivot a vubec kdyz sebou jeste zacne mlatit to parozi dokaze proseknout diru i do strech auta(samozrejme plechovy):mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...