Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

obecny, ne az zas tak technicky dotaz, ale...


Zeier

Recommended Posts

lidi, menil jsem gumicky na steracich, protoze trosku piskaly a vynechavaly pri stirani. Ted, po vymene uz stiraji dobre ale pisti to pri vraceni tak moc, ze se to neda absolutne snest. :bojim Nechapu to. Existuje nejaky zpusob jak tomu zabranit anebo mate nekdo nejake zkusenosti s nejakym promazanim ci nevim co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zeier

lidi, menil jsem gumicky na steracich, protoze trosku piskaly a vynechavaly pri stirani. Ted, po vymene uz stiraji dobre ale pisti to pri vraceni tak moc, ze se to neda absolutne snest. :bojim Nechapu to. Existuje nejaky zpusob jak tomu zabranit anebo mate nekdo nejake zkusenosti s nejakym promazanim ci nevim co?

Zkus stěrače VALEO. mám je a jsem spokojený. Dlouho vydrží a nepískají;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně ze skušenoti měním celé stěrače za nové!Kupuju s grafitovými gumičkami.Jsou sice dražší,ale v pohodě!Když jenom měníš gumičky a necháš tam staré ramínka,která mají něco naběháno,tak to pak dělá bordel.Ramínka bývají už volnější a dobře to netlačí tu gumu na sklo.Pak to různě píská,skáče po skle,blbě stírá atd!:papa

[upravil dne 4/8/2006 Smeták]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Způsob stírání, pískání ču drhnutí, všechny tyto neduhy se řeší změnou úhlu stírací lišty vůči sklu. Přihne se ranímko víc, nebo míň. Třeba experimentálně vyzkoušet.

Co se týká stěračů, už výhradně používám BOSCH TWIN. Jsou dražší ale to nejlepší co člověk může pořídit a na okně je to znát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj přesně vyměnit celé ramínka..a hlavně s grafitovýma gumičkama..ale pozor jsu dva typy..jeden má grafit v celé gumě to je ok, ale ten 2.typ jenom na povrchu takže po pár deštích to stejně píská a stojí za prd...radši 100 připlať než aby ti to za chvíli pískalo zas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok diky za rady, asi pujdu do celych novych steracu, pac gumicky co jsem tam daval staly asi 70 kc a to neni buhvico a u vychylovani a hybyni s ramenem jsem ztratil uz dost nervu a vysledek nikde.

U nas v obchode maji za 500kc v takove zelene krabicce, mozna ty valeo, nevim, tak snad se zadari :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...