Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

12 měsíců ve stresu


M.a.R.i

Recommended Posts

Původně zaslal: BobyD

drive jsi mohl na dobu nezbynte nutnou pro bezpecne predjeti prekrocit maximalni povolenou rychlost

jiste muzes zkalibrovat tacho ale budes ho muse kalibrovat po kazde kdyz das jina kola tedy myslim vestsi mensi nehlede k tomu ze gps ma samozrejme spoustu dalsich vyhod

ktere se ovsem nevztahuji k tomuto tematu

To můžeš teď taky... vlastně můžeš jet jak rychle je potřeba. Pokud tím odvracíš hrozící nebezpečí a zjevně nezpůsobíš nebezpečí větší.

Kamarád měl v autě astmatickej záchvat... 160 po okresce ? Proč ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele neni v zakone ze pri predjizdeni mas pouzit maximalni potencial vozidla aby byl predjizdeci manevr co nejkratsi? (nebo nejak podobne)

K tem 12 mesicum ve stresu si pripocti jeste 5 dalsich protoze pokud vim bere se kalendarni rok a ne 12 mesicu od posledniho prestupku (kdyztak me opravte)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petano

hele neni v zakone ze pri predjizdeni mas pouzit maximalni potencial vozidla aby byl predjizdeci manevr co nejkratsi? (nebo nejak podobne)

K tem 12 mesicum ve stresu si pripocti jeste 5 dalsich protoze pokud vim bere se kalendarni rok a ne 12 mesicu od posledniho prestupku (kdyztak me opravte)

nn nic takového v zákoně není..tam je akorátz že nesmíš ohrozit ani omezit............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petano

hele neni v zakone ze pri predjizdeni mas pouzit maximalni potencial vozidla aby byl predjizdeci manevr co nejkratsi? (nebo nejak podobne)

K tem 12 mesicum ve stresu si pripocti jeste 5 dalsich protoze pokud vim bere se kalendarni rok a ne 12 mesicu od posledniho prestupku (kdyztak me opravte)

Ještě ty mě stresuj :D. V zákoně je po sobě jdoucích 12 měsíců ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Původně zaslal: Petano

hele neni v zakone ze pri predjizdeni mas pouzit maximalni potencial vozidla aby byl predjizdeci manevr co nejkratsi? (nebo nejak podobne)

K tem 12 mesicum ve stresu si pripocti jeste 5 dalsich protoze pokud vim bere se kalendarni rok a ne 12 mesicu od posledniho prestupku (kdyztak me opravte)

Ještě ty mě stresuj :D. V zákoně je po sobě jdoucích 12 měsíců ;)

Uf tak to se mi taky ulevilo ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

no já si toho všiml hned druhej týden červenci...když jsem jel do budějic, tak jsem na dálnici všechny předjížděl při rychlosti 135 km/h a když jsem se po pár dnech vracel, tak na mě blikalo zezadu volvo až do 190 než mu došel dech:mad:

Sice mimo mísu, ale ta audi co jsi prodal byla totální šrot!:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Tak si jedu natankovat LPG, jsem 80m před koncem obce v průmyslový zóně, rovná široká silnice (jezdím tu 5xdenně), tak zrychluju a už mě má na mušce schovaná fóbie z bradavicí,tak už zpomaluju a jedu krokem, za chvilku modrej majáček a finito. Vyleze postarší policista :bojim a oznamuje mi,že jsem jel 73km/h, na tachometru jsem měl něco přes 60 (ještě sem si nezvyknul,že mám 16\"namísto 14\"), začal sem mluvit o tom,že to není možný, milý policista se podíval na kola a řek mi ať si rozmyslim co říkám,než si to pokazim. Tak sem zklapnul, dostal složenku na 2500,- CZK:roll. Takže teď si budu muset zatraceně dávat rok pozor,abych nepřekročil rychlost o víc jak 20km/h v obci a o 30km/h mimo obec. Stačilo jet o 4km/h míň a mám to za 1000 a bez stresu :grr. Kdyby raději měřili nebezpečný useky! Mám najeto cca 60000km bez nehody a ještě sem nikdy za rychlost nebyl pokutovanej. Nejezdim rychle za každou cenu, na 90 jedu klidně i 50 pokud na to nejsou podmínky, holt mam asi smůlu. Už taky někdo z Vás přišel o klidnou jízdu za volantem?

Moc prosím,jestli by mi někdo vypočítal odchylku tachometru, když mám namísto 185/65/14 205/55/16, už jim nechci dát příležitost k zastavení.

Jsou nějaký nový podmínky při nezaplacení pokuty? Ještě sem nezaplatil 500,- co jsem dostal před rokem a něco a zatím mi nic nepřišlo,ale nevím jak to je teď...

[upravil dne 4.8.2006 M.a.R.i]

[upravil dne 4.8.2006 M.a.R.i]

[upravil dne 4.8.2006 M.a.R.i]

[upravil dne 4.8.2006 M.a.R.i]

S tim pětikilem jsem na tom stejně, ale rok to ještě neni... :o) tak nevim :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lampa

s tema pokutama, maji na to cca 5 let (aspon to tak byvalo), ale je problem ze kdyz budes zadat potvrzeni o bezdluznosti, tak ho nedostanes (potreba na zl a dalsi papiry), protoze dluzis statu penize

12.2.06 - 500,-- nezaplaceno :)

14.6.06 - potvrzení - ke dni 14.6.06 nemá výše uvedená fyzická osoba vůči územním finančním orgánům státu daňové nedoplatky a shora uvedenému finančnímu úřadu není známa existence jiných daňových nedoplatků...

tak já nevim, co se děje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...