Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 - imobilizér - Jak ho vypnout?


kissarmy

Recommended Posts

Dobrý den, možná už to tady někde je, ale já jsem to nenašel. Mám 406ku 1996 2.0 benzín 97 kW a mám imobilizér. Imobilizér bych chtěl vypnout a slyšel jsem, že prý stačí namačkat po odkódování jakýsi kód a imobilizér se deaktivuje. Je to pravda? Jaký je to kód? Jak ho teda vypnu imobilizér (aniž bych jel do servisu)? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na své 406 vyzkoušeno,že po odblokovaní a nastartovaní stačí vyndat patici a imob. je vypnutý.K opětovné aktivaci imob. je třeba zpět připojit patici a zadat poslední uložený kód.Ostatně spusta lidí,co mají auto dovezené z venku,jezdí s odpojenou paticí a mají obavy,že po připojení budou v háji,protože neznají poslední uložený kód.Poté totiž dojde k zablokování a konec.Je tady ovšem jedno nebezpečí a to spocívá v tom,že těch klávesnic k imob. je několik typů,(některé umí odblokovat imo na nějaký čas i po odemknutí přes dálku).Ta moje klávesnice to bohužel neumí,takže drátky ve svazku trpí.Na druhou stranu ji lze odpojit jezdit bez imob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v manuálu je napsáno ,že se dá imobiluizér zapnout do automatického režimu , zkoušel jsem to ale pořád to po mě chce kod , bez něj to svítí stále červeně .

automatika by měla po odemknutí dálkou imobilizér odkodovat po dobu cca 1 minuty .po překročení 1 minuty se musí zadat kod ručně .

ale jak říkám ještě jsem nad tím nevyzrál , a mám z toho trochu strach.

daja535

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: daja535

v manuálu je napsáno ,že se dá imobiluizér zapnout do automatického režimu , zkoušel jsem to ale pořád to po mě chce kod , bez něj to svítí stále červeně .

automatika by měla po odemknutí dálkou imobilizér odkodovat po dobu cca 1 minuty .po překročení 1 minuty se musí zadat kod ručně .

ale jak říkám ještě jsem nad tím nevyzrál , a mám z toho trochu strach.

daja535

pokud mas infracervene dalkove ovladani - tzn, klicek musi mirit na prijimac co je vedle zpetneho zrcatka uvnitr auta tak na to ani nevyzrajes, pac tenhle system to neumoznuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No můžeš mít klidně i rádio ovládání a stejně to nemusí fungovat.Záleží právě na typu té klávesnice.Tak jako mám já.Mám pocit,že některé klávesnice mají devět drátků a jiné zase jedenáct.Jestli máš ovšem infra,tak je to hotový,dálkačem to neůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám rádiový (ne infra). mě právě při zadávání kódu vždycky zůstane ta klkulačka v ruce, protožr už to v těch pantíkách špatně drží a když to musím zadávat furt tak už mě to přestává bavit. dneska skusím odpojit tu klávesnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau... vies mi povedat kde sa odpaja vyhrievanie zadneho okna ? vypinac v palubovke som odpojil, ale aj tak sa mi zda, ze mi to stale hreje uz pri zasunuti klucika a otoceni do polohy 1 ... v polohe 2 uz pre istotu ani nestartuje-asi vymlatilo bateriu, ked som sa snazil dostat priamo k drotom cez zadne plato ( nepodarilo sa ) mal som pustene CD sustavu... dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam taky isty problem s automatickym rezimom starovania, mam kluc riadeny radiom a nie infra ale aj tak mi to nejde naprogramovat takze to skusim asi odpojit...lebo uz sa mi satlo ze niekedy mi to nechcelo nastartovat, inac vsak ked nastartujes a odpojis tu peticu a potm vypnes motor tak to uz vobec nebude svietit? mne to naposledy nesvietilo ked som to musel odpojit este ale bez startu, a este jedna vec skusali ste odpajat baterku? ked bolo uz odpojena petica? ci to nebude robit potom dake haluze?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...