Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citroen C4 - Piccaso - doufám, že podobně bude vypadat i 3008


Trundik

Recommended Posts

Líbí se mi moc, takže pokud bude po faceliftu (tj. po vychytání těch největších much) za ty cca tři roky k dostání s 1.6HDi 80 kW za cca půl milionu, jako naše stejně motorizovaná 307SW, bude to horký favorit na naše příští auto.

A za to \"vzduchopneumatické\" (tj. nikoliv hydropneumatické - někde jsem četl, že to skutečně má být \"vzduchopneumatika\") si rád připlatím - samozřejmě pokud za to nebudou chtít majlant.

Jenže zpočátku, když to bude novinka, za to auto asi budou chtít podstatně více, než onen půlmilion, a navíc to asi bude mít spoustu much a mušek, takže s tou naší \"faceliftovanou\" 307SW ještě raději nějaký čásek vydržíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: LubošK

A za to \"vzduchopneumatické\" (tj. nikoliv hydropneumatické - někde jsem četl, že to skutečně má být \"vzduchopneumatika\") si rád připlatím - samozřejmě pokud za to nebudou chtít majlant.

Musím Tě zklamat, ale skutečně se jedná o \"hydropneumatické odpružení. Mimojiné to plyne i z ofic. názvu - Hydractive.

Více viz článek na Xantia clubu: http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2004091001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak dneska dávali v AutoSalonu na Primě první představení C4 Piccaso a v následujících dvou dílech přinesou další info přímo z autosalónu (teď nevím kde), kde bude C4 Piccaso ofic. představeno. BTW: Zrovna příští týden by měly jít informace o C6, což je největší sedan co Citroen vyrábí.

Nicméně po shlédnutí dnešního dílů, jsem stále víc přesvědčen, že pokud se 407 nevylíže z toho v čem je kritizována, tak nástupce mé současné 406 bude pravděpdobně C5 Break nebo C4 Piccaso.

Nějak jsem si zvykl na velkoprostorová auta... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...