Sign in to follow this  
Followers 0
Trundik

Citroen C4 - Piccaso - doufám, že podobně bude vypadat i 3008

17 posts in this topic

Vypadá hezky...

Místo současné 406 jsem skoro měl jejího předchůdce...

SMETÁK: Co se divíš? Současné Piccaso to má stejně. A ostatně 807 taky.

Až na přístrojovou desku (holt citoren je citroen a pojal to, jak to pojal - dle mého názoru příliš futuristicky) je to skvostný vozítko a dokázal bych si ho časem představit jako rodinný vůz!!!

Začíná se mi líbit čím dál víc. Pokud bude mít hydropneumatické odpružení (což současné Piccaso nemá a myslím, že C4 taky ne), tak zřejmě jasná volba...

Líbí se mi moc, takže pokud bude po faceliftu (tj. po vychytání těch největších much) za ty cca tři roky k dostání s 1.6HDi 80 kW za cca půl milionu, jako naše stejně motorizovaná 307SW, bude to horký favorit na naše příští auto.

A za to \"vzduchopneumatické\" (tj. nikoliv hydropneumatické - někde jsem četl, že to skutečně má být \"vzduchopneumatika\") si rád připlatím - samozřejmě pokud za to nebudou chtít majlant.

Jenže zpočátku, když to bude novinka, za to auto asi budou chtít podstatně více, než onen půlmilion, a navíc to asi bude mít spoustu much a mušek, takže s tou naší \"faceliftovanou\" 307SW ještě raději nějaký čásek vydržíme...

jak jsem psal již v úvodu, doufám, že podobně bude vypadat i nová 3008. Pak bych šel do ní.

Původně zaslal: LubošK

A za to \"vzduchopneumatické\" (tj. nikoliv hydropneumatické - někde jsem četl, že to skutečně má být \"vzduchopneumatika\") si rád připlatím - samozřejmě pokud za to nebudou chtít majlant.

Musím Tě zklamat, ale skutečně se jedná o \"hydropneumatické odpružení. Mimojiné to plyne i z ofic. názvu - Hydractive.

Více viz článek na Xantia clubu: http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2004091001

Tak dneska dávali v AutoSalonu na Primě první představení C4 Piccaso a v následujících dvou dílech přinesou další info přímo z autosalónu (teď nevím kde), kde bude C4 Piccaso ofic. představeno. BTW: Zrovna příští týden by měly jít informace o C6, což je největší sedan co Citroen vyrábí.

Nicméně po shlédnutí dnešního dílů, jsem stále víc přesvědčen, že pokud se 407 nevylíže z toho v čem je kritizována, tak nástupce mé současné 406 bude pravděpdobně C5 Break nebo C4 Piccaso.

Nějak jsem si zvykl na velkoprostorová auta... :D

Původně zaslal: Smeták

Je to hezké,akorát ta palubovka uprostřed?!?!?:myslim

Mám Xsaru Picasso a ta palubovka uprostřed je absolutně bez problémů.

Je to moc příjemné auto a to nové je parádní :super

Tak jsem se v sobotu byl podívat u koncesionáře na novou C4 - Picasso...

Nádhera...

Jen je zajímavé, že hydro odpružení bude jen u nejvyšší výbavy Exclusiv, tedy jestli jsem dobře pochopil letáky...