Péťa

Červený Kostelec - plakát

19 posts in this topic

Protože se vlákna s červenokosteleckým srazem ubírají jiným směrem, zakládám nové :D

Česká verze letáku je hotova a zaslána Garfieldovi. Pro klubovou veřejnost jej vystavuji i zde.

[upravil dne 2.8.06 Peta]

Letak.pdf

Teď na ten leták koukám - použil jsem bez svolení Trundíkovu fotku z minulého srazu. A ještě jsem mu ji maličko \"pokazil\". Kdyby v tom byl nějaký problém, pochopitelně fotku vyměním za nějakou vlastní, ne tak hezkou.

Prosím Trundika o vyjádření.

Je možné, že se s tímto plakátem setkáte i veřejně (třeba někde za výlohou), tak se neděste a jen tiše koukejte na davy, které u něj budou stát a psát si poznámky, kde, kdy a proč tam mají být

:mrk:mrk:mrk:mrk:potlesk:potlesk:potlesk:mrk:mrk:mrk

Tak se tedy vyjadřuji, že se zveřejněním fotky souhlasím a současně se vzdávám honoráře ve prospěch pořadatelů. Doufám, že OSA nebude proti tomu.:myslim

Jako nezaujatý pozorovatel musím uznat, že tohle se opravdu povedlo! :)

Pochvalné ódy směřujte hlavně k Méďovi, je to jeho práce. Já jenom dodal Kurtem zaslané logo a Trundíkovu fotku...

Mooc pekne udelane:).Hmm nejake vytisknu a rozvesim po Breclavi;)Treba nas prijede vic;)

Dobročinnosti se meze nekladou - pokud bude někdo mít chuť, může si TENTO!!!!!!! leták namnožit a třeba ve formátu A6 dávat kolemstojícím Pažoutům za stěrač (na vlastní nebezpečí) nebo přesvěčovat pumpaře v okolí svého bydliště, zda by si plakátek někam viditelně neumístili.

[upravil dne 4/8/2006 Medvěd]

Vytiskneme - zvětšíme a vylepíme ve Slavkově na benzince TENRYU... kdo pojede kolem, dá si tady kafíčko, tak leták hned zaregistruje...;););):potlesk:potlesk:potlesk

Škoda, že jsem v tak malém osobním kontaktu s řidiči. Já se je teprve snažím vytvářet, ale snad nějakej taky udám.:D

Původně zaslal: KIRRA

Vytiskneme - zvětšíme a vylepíme ve Slavkově na benzince TENRYU... kdo pojede kolem, dá si tady kafíčko, tak leták hned zaregistruje...;););):potlesk:potlesk:potlesk

Stáhni si ten v PDF (hned první příspěvek) - přeci jen je kvalitnější!

Pěknej leták...:super

Asi jich pár vytisknu a dám kolemstojícim neznámým pažouťákům za stěrač - myslim, že kdyby to udělal každej, tak by se mohlo o pár lidiček navíc dostavit. Tímto způsobem jsem se dozvěděl o mém bývalém klubu (BX)

Já jich včera rozhodil cca 100 (A6) pažoutům po Letný (sice nevěřím v přílišný úspěch, ale kdyby to mezi nás nalákalo víc lidiček, bylo by to dobře). Proto kdo má chuť (pro členy z HK, RK, NA, TU = povinnost), vytiskněte si libovolné množství letáků a rozhoďte je za stěrače piškotům, přemluvte spřátelené pumpaře, prodejny autodílů, mechaniky - třeba se chytne i někdo další.

Tomas byl tak hodny, ze letak prelozil do polstiny, odeslal jsem ho kontaktni osobe polskeho klubu, ktery ma na starost oblast, prilehajici k Cervenemu Kostelci:

Letak_PL.pdf

Postaram sa o preklad aj o generovanie SK pdf-ka....poslite mi CZ zdroj pls.

Spolu s tomykom by sme sa mohli postarat o okolie Kosic...

[upravil dne 24/8/2006 skupko]