Sign in to follow this  
Followers 0
gocman

Pomoc???tuning 406

10 posts in this topic

Čau lidi.Potřeboval bych poradit,kde seženu nějaké nárazníky na 406???Ale ne třeba z PAM DESIGNU za 16000!!!Díky za radu

Původně zaslal: gocman

Čau lidi.Potřeboval bych poradit,kde seženu nějaké nárazníky na 406???Ale ne třeba z PAM DESIGNU za 16000!!!Díky za radu

Zkus treba www.cartechgroup.cz , tam jich maji spoustu na 206..tak tam zavolej a poptej se..jsou tam velice ochotny a snazivy...ja tam sehnal na 106ku...a nebo zkus car art technology..web ted nevim z hlavy...

To je taky na mě moc.Potřeboval bych něco do 7000!!!A na tom CAR ART TECHNOLOGY jso nějaký liťáky.Nevíte ještě někdo o něčem:myslim???PLEASE

hold 406-kaři mají smůlu na autíčka je toho moc málo. taky se pokoším něco sehnat ale nikde nic

To je taky na mě moc.Potřeboval bych něco do 7000!!!A na tom CAR ART TECHNOLOGY jso nějaký liťáky.Nevíte ještě někdo o něčem:myslim???PLEASE

Čau.

Když už jsi Opavák :-) zkoušel jsi http://www.inferno-tuning.cz/main.htm

Jsou jak odbočuješ z Krnovské k pivovaru (u ABELa)

Nevím ceny ale udělají dle představ.

T.

:nevim bohuzel se na 406 nejka zapomelo nebo kdyz uz tak za strasny ceny :(. A pak ti nezbyde nez udelat si neco dama sam.

Do 7.000,- ?! To si snad delas srandu - za sedum horko tezko sezenes nejake pouzite litaky a bez gum...

Mel jsem pred par lety neco rozjednaneho a pocital sem, ze jen plasty /predni, zadni naraznik, bocnice a kridlo/ by vyslo na 30.000,- a k tomu jeste + striknuti do barvy karoserie + zadni lampy + litaky a gumy -- tak +- 50.000,-

to sepp : je jany ze kdyz budes porizovat neco takovyho tak ta castak je hrozna ale jsou ruzny alternativy. But to udelat sam kdyz je clovek zrucnej a nebo si to nechat udelat na zakasku a to se dostanes i pod 10 000,- za naranik i s lakem. Ale jako castka 7000,- to je tak koupit mracitka na predek a zadek :) a mozna nejaky prahy univerzal, mozna i kridlo :) a kdyz se bude moc snazit tak i zadny lampy ale to ja tak vsechno.