Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přední repro v 307


waver

Recommended Posts

Původně zaslal: milda

Ty tam máš reprobedny? Jsou tam přece jen výškové reproduktory. Já je tam tedy nemám, ale tu mřížku normálně něčím podeber a ona vyskočí nahoru. Je tam jen nacvaknutá.

Sorry sekl jsem se v názvosloví, zřejmě mi není jasný rozdíl.... Jo a co je pak ve dveřích???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: waver

Původně zaslal: milda

Ty tam máš reprobedny? Jsou tam přece jen výškové reproduktory. Já je tam tedy nemám, ale tu mřížku normálně něčím podeber a ona vyskočí nahoru. Je tam jen nacvaknutá.

Sorry sekl jsem se v názvosloví, zřejmě mi není jasný rozdíl.... Jo a co je pak ve dveřích???

:D rika se tomu reproduktor a ne reprobedna :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny navod, az na to klubko obycejne dvoulinky k reproduktorum, tu bych teda nahradil lepsim klasickym postribrenym repro kabelem. Tapajomat taky neni 2x idealni vec, po roce a neco se odlepuje a napada dolu do dveri, proste nedrzi, pan vyrobce sice porad rika ze je dulezite poradne odmastit, bohuzel teda ani ja, ani asi 5 mich kamaradu neumi odmastovat. Zvolil bych lepsi, i kdyz trosku drazsi asfaltove platy treba od Sinus Live.

Taky dulezita vec, pojiska u baterky by mela byt co nejbliz k ni, maximalne pak 30cm. A misto drevotrisky radeji pouzijeme MDF , ale jinak fakt pekny navod!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...