Sign in to follow this  
Followers 0
waver

přední repro v 307

9 posts in this topic

Může mi někdo poradit, kudy se dostanu k reprobednám , které jsou u 307 na palubce pod předním sklem??? Jedna totož zlobí, asi chce vyměnit.....:bojim

Ty tam máš reprobedny? Jsou tam přece jen výškové reproduktory. Já je tam tedy nemám, ale tu mřížku normálně něčím podeber a ona vyskočí nahoru. Je tam jen nacvaknutá.

Původně zaslal: milda

Ty tam máš reprobedny? Jsou tam přece jen výškové reproduktory. Já je tam tedy nemám, ale tu mřížku normálně něčím podeber a ona vyskočí nahoru. Je tam jen nacvaknutá.

Sorry sekl jsem se v názvosloví, zřejmě mi není jasný rozdíl.... Jo a co je pak ve dveřích???

Původně zaslal: waver

Původně zaslal: milda

Sorry sekl jsem se v názvosloví, zřejmě mi není jasný rozdíl.... Jo a co je pak ve dveřích???

:D rika se tomu reproduktor a ne reprobedna :aut:D

No ve dveřích by měl být středobasový reproduktor a v palubce ten výškový. Ale asi většinou bývají ve dveřích repráky širokopásmové a v palubce nic.

Už jsem svou nedokonalost v tomto směru odstranil. Projel jsem si stránky o autohifi a už nikdy nřeknu reproduktoru reproedna.... Díky za info.

Kdo má problém s namontováním hudby do 307 tak se koukněte na tyto stránky. www.destiny.cz/307music/ a tam najdete vše co se týče montáže rep. do dveří, kufru atd.

pekny navod, az na to klubko obycejne dvoulinky k reproduktorum, tu bych teda nahradil lepsim klasickym postribrenym repro kabelem. Tapajomat taky neni 2x idealni vec, po roce a neco se odlepuje a napada dolu do dveri, proste nedrzi, pan vyrobce sice porad rika ze je dulezite poradne odmastit, bohuzel teda ani ja, ani asi 5 mich kamaradu neumi odmastovat. Zvolil bych lepsi, i kdyz trosku drazsi asfaltove platy treba od Sinus Live.

Taky dulezita vec, pojiska u baterky by mela byt co nejbliz k ni, maximalne pak 30cm. A misto drevotrisky radeji pouzijeme MDF , ale jinak fakt pekny navod!

jen krátce: MDF je použité, pojistka je do 30cm od baterky, k repro nevede obyčejná dvojlinka a s tapajomatem máš pravdu. ;)