Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

DEKARBONIZACE


Guest f3rdaaa

Recommended Posts

Guest f3rdaaa

kamos do toho jde o vikendu, tak pak dam vedet, jak dopadl.

Akorat mam jeste 1 otazku na znalce.. nemuze ta voda poskodit vahu vzduchu, jak psal stenlee v prispevku \"406 Hdi - chyba diagnostiky motoru - NETÁHNE!!!\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Vubec bych se toho nebal. Marauder to propaguje pomerne intenzivne, takze uz to zkousel kde kdo a zatim jsem neslysel o zadnem problemu. Akorat bych to realizoval pro jistototu tesne pred vymenou oleje, kdyby se do nej nahdou dostala voda.

A co to zkusit u diesla je v tom nejakej rozdíl?A kam ž etu vodu stříkaj do sání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme nieco na tom co hovori Pavel205 je. ale napriklad vyrobcovia aut napr tvrdia ze olejova napln v prevodovke je dozivotna. videli ste uz olej v prevodovke po 150t km? kolko jemnych pilin z ozubenych kolies tam je, ktore potom nicia loziska. ja som si olej vymenil a prevodovka je ako nova, radenie ide podstatne lahsie, loziska a klzne plochy si urcite vydychli, a lahsie sa aj toci, co znamena sice mozno nepatrnu ale predsa usporu paliva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tiez sa toho trochu bojim, ono niekedy sa neoplati vymyslat a experimentovat. bolo to uz davnejsie (bol som este mlady a hlupy) som takto zadrel motor na benz. kosacke. nieco bolo s plnenim benzinom a furt sa mi to zachlastalo. tak som vybral sviecku a vyfukal ju aj motor stlacenym vzduchom. sviecku naspat. chvilku to fakt chodilo uplne super, po kratkej dobe, ale motor isiel stale tazsie a tazsie az sa zastavil a uz som ho nenakopol. rozobrali ho a zistili ze je zadrety. odvtedy som k takymto veciam trochu skeptik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...