Sign in to follow this  
Followers 0
Aceman206

dobrovolnej dárce 300km/h na okresce

18 posts in this topic

Původně zaslal: Smeták

Dárci orgánů!Potřeboval bych nová játra!:D

No kdyby se v týhle rychlosti rozmlasknul o autobus v protisměru nebo o tu skálu v zatáčce tak by se z něj toho asi moc použít nedalo, ani ty játra :)

Nějak mi z pohybu okolí a toho autobusu nepřijde, že by ten budík ukazoval rychlost v km/h...

btw: kontrolní otázka - jaký orgán by asi mohl darovat někdo, kdo se vyklepne v 300km/h?

edit: jo, koukám, že už to napsal Driver. Tak snad jedině prstýnek :(

[upravil dne 2.8.06 graver]

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Smeták

Dárci orgánů!Potřeboval bych nová játra!:D

No kdyby se v týhle rychlosti rozmlasknul o autobus v protisměru nebo o tu skálu v zatáčce tak by se z něj toho asi moc použít nedalo, ani ty játra :)

no a nejhorsi je, ze kdyby se v tyhle rychlosti nedejboze rozplacnul o protijedouci osobak, tak ty jatra muzou vyndat z jeho posadky :grr

Původně zaslal: bladerunner

no keby si rozstrieskal len hlavu tak potom srdce, pľúca, pečeň, obličky, atď...

to je jak kdybys prodaval nahradni dily!!:bojim

Blizzard: souhlas, vetsinou to odskace kdo nema :nevim

Vůči těm protijedoucím mi to nepřišlo tak rychlé.

Ale magor to je...

u nás se v pondělí ve 23hod zabil motorkář ve městě na križovatce narval to v 200km rychlosti do zadku auta,chtel stihnout zelenou,z motorky zbyl jen motor a věci z motorky se válely až 300metrů od nehody,typek na místě KO,rozmrdanou hlavu a vše zlomený,takže ve 300 asi nic nezbyde

Tiez mi to nepride ako rychlost 300km/h, vsimnite si aj stredove prerusovane ciary. Pri takej rychlosti by sa zlievali do jednej. Isiel som 210km/h na aute a uz vtedy som ich nevnimal ako prerusovane

:papa

No potkat ho v protisměru, tak mám z auta dvě dvoukolový a dvoumístný motorky:D:D

a ještě k tomu bys je měl pěkně zas..né od jeho darovaných orgánů...:myslimfuj kdo by to pak umýval...no doufejme že radši potká nějaký strom nebo betonový sloup:cool:

:roker noo noo plechofkááři možná to je pežotista co si musí vyčistit hlavu po návštěvě servisu když mu řekli kolik závad má na peugeotu:D:potlesk

Původně zaslal: uf0n

Tiez mi to nepride ako rychlost 300km/h, vsimnite si aj stredove prerusovane ciary. Pri takej rychlosti by sa zlievali do jednej. Isiel som 210km/h na aute a uz vtedy som ich nevnimal ako prerusovane

No až na to, že kamera snímá 25snímků za vteřinu, takže skutečnost se v těchto rychlostech, zvlášť při kompresi do videa na internet jeví poněkud jinak.

Sám mám několik záběrů, kde jedu přes 200, a to zcela určitě, ale čáry se neslévají a z aut nejsou šmouhy, tek to funguje jen ve FaF a v reklamě na gillette.

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: uf0n

No až na to, že kamera snímá 25snímků za vteřinu, takže skutečnost se v těchto rychlostech, zvlášť při kompresi do videa na internet jeví poněkud jinak.

Sám mám několik záběrů, kde jedu přes 200, a to zcela určitě, ale čáry se neslévají a z aut nejsou šmouhy, tek to funguje jen ve FaF a v reklamě na gillette.

:super mas pravdu na rychlost snimania obrazu som vobec nemyslel, tak pardon ;)