Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servo u 205 GTI


Vertex

Recommended Posts

Budu měnit nádržku serva jelikož mi teče. Asi nebudu nechávat starou kapalinu a něco dolejvat, ale koupím rovnou novou.

Jaká je optimální? :myslim Kolik litrů se tam vejde? :myslim Popřípadě je nějakej ventil, kde se dá vypustit nebo jí musím vycucnout?:myslim

Díky za rady:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska nádržku vyměnil, starý servo vylil, cca 3 deci, nalil pak nový. Auto ujelo 5 km v pohodě, pak 5 km hůř. Kouknu do nádržky a kapalina skoro nikde, ještě jsem trošku přilil. Při otáčení volantu to začalo hrozně hučet. Nakonec auto chcíplo a nejde nastartovat.

CO K..VA S TÍM:myslim:myslim:myslim:(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jestli se nepletu, jedinná věc, která je společná s motorem a servem je to čerpadlo, který pohání u gtička takovej ten plochej řemen, kterej moc neprokluzuje, takže pokud motor zdechnu, muže to čerpadlo bejt zadřený a startér nemá tolik síly, aby to roztočil (ten zvuk mohlo být zadírajcí se čerpadlo)! To je můj názor! Pokud ti nějakym záhadnym způsobem neodešel motor!!?? Mam pocit, že kámoš říkal, že servo pohání olejové čerpadlo, neni možný, že by náplň serva byl olej, kterrej by zároveň mazal to čerpadlo a to se teď prostě zadřelo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VYŘEŠENO :D:D:D:D

Přijel mechani, sáhnul někam pod trubici sání, co vede k filtru a tam prej bylo něco rozpojenýho. Netuším co, jelikož jsem tam nic nedělal. Auto následně natočili (s tátou, já jsem dnes pracující člověk), zjistili, že kapaliny bylo málo, tak dolili a vše je OK OK OK OK

:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Co si s tím proboha udělal ??? :bojim:bojim

Nevýhoda je, že vy rozebíráte a rozdáváte. Já rozebírám a dávám dohromady. :D

Ale ve skutečnosti jsem s tím nic nevyváděl, jen odpojil hadičky od serva, dal jinou nádržku a hadičky zas zapojil

[upravil dne 4/8/06 Vertex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...