eidam

Barveny displej a AV vstup

6 posts in this topic

Zdravim

v me 307cc mam namotnovany barevny displej s AV vstupem. Vse je fajn jenom mam jeden mensi problem. Ve chvili kdy se rozjedu, bezpecnosti mechanismus v aute av vstup vypne. U nekterych aut - napr. mercedes se to resi jenom hardwarovym switchem - jako treba na starych motherboardech v pocitaci. Tady to bude asi softwarove bych rekl. Mate s tim nekdo zkusenosti? Urcite to musi jit nejak obejit. Adam

PS: jinak bomba forum

Zdravím,

hledej info na http://www.eurovan2.com/forum/index.php. Je tam i postup jak tento speedblock odstranit.V peugeot servise musí mít diagnostiku určité verze a mám dojem že musíš mít v RT3 jednotce nainstalovanou poslední verzi SW.Pro VAN sběrnici je to 5.5D, která umí přehrávat i MP3

Zdrav o5, aktualizoval jsem FW. Vyvojari tam odvedli kus prace - dokonce uz mi funuguje i zminene prehravani Mp3. AV porad porad nechodi - ten navor jsem tam vubec nenasel, ale cisty update FW nepomohl. Myslis, ze bych moc otravoval, kdybych Te pozadal o link ?

Měl jsem stejný problém u Audi. Televize se mi vypínala když jsem se rozjel. Odstranili to pomocí SW.