Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak na policajty-zákon na radary


chuck11

Recommended Posts

Nejsem si jistý, že by policista musel všechny tyhle dokumenty ukazovat vám a na místě. Pokud máte nějaké pochybnosi, odmítnete zaplatit pokutu a necháte to na správní řízení. A nejsem si ani jistý, jestli vám tyto dokumenty musí někdo předložit ve správním řízení. Teprve pokud odmítnete postih na této správní úrovni, bude následovat soud, v rámci kterého PČR jako strana žalující nese důkazní břemeno a teprve zde tedy musí prokázat oprávněnost svých nároků (m.j. předložením dokladů k měřícímu zařízení - kalibrace, homologace...).

Event. mi to prosím někdo vyvraťte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ je to dobrý pokud mě buzerují za 52 na 50, ale když někde prasim, tak radši držim hubu a cáluju, protože jsem to udělal úmyslně. A pokud půjdu před komisi tak mi to nechají vyžrat se vším všudy

Hih ale je docela zajímavý kolik lidí se za jízdy víc než na cestu soustředí na ručičku tachometru, jezdím dost často poslední dobou po D1 a nesutále někdo brzdí aby byl přesně na stotřiceti :-))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...