Sign in to follow this  
Followers 0
chuck11

jak na policajty-zákon na radary

5 posts in this topic

hehe, jo tak tohle zkusit, tak me na miste asi zastreli. CHudak policajt co bude kazdej den jezdit petkrat na odber krve :D:D

Nejsem si jistý, že by policista musel všechny tyhle dokumenty ukazovat vám a na místě. Pokud máte nějaké pochybnosi, odmítnete zaplatit pokutu a necháte to na správní řízení. A nejsem si ani jistý, jestli vám tyto dokumenty musí někdo předložit ve správním řízení. Teprve pokud odmítnete postih na této správní úrovni, bude následovat soud, v rámci kterého PČR jako strana žalující nese důkazní břemeno a teprve zde tedy musí prokázat oprávněnost svých nároků (m.j. předložením dokladů k měřícímu zařízení - kalibrace, homologace...).

Event. mi to prosím někdo vyvraťte.

graver> mas pravdu .. na miste policajt nemusi prakticky nic, vsechno se resi az ve spravnim rizeni

JJ je to dobrý pokud mě buzerují za 52 na 50, ale když někde prasim, tak radši držim hubu a cáluju, protože jsem to udělal úmyslně. A pokud půjdu před komisi tak mi to nechají vyžrat se vším všudy

Hih ale je docela zajímavý kolik lidí se za jízdy víc než na cestu soustředí na ručičku tachometru, jezdím dost často poslední dobou po D1 a nesutále někdo brzdí aby byl přesně na stotřiceti :-))))))))