Sign in to follow this  
Followers 0
Xantik

Zámek 205

7 posts in this topic

Mám problém se zámkama. Na dveřích u řidiče se mi kliček protáčí a jen když hodně praštím dveřma nebo hodně zatlačím na zámek tak se chytne a jde zamčít. U spolujezdce je zaseklej a nejde ani otočit jen tak napůl. Co s tím, dá se to nějak rozebrat??? U toho řidiče je myslím nějakej plastovej jezdec, asi je v háji dá se někde koupit a nacvaknout znovu???

musíš sundat panel dveří-bacha ať neulámeš držáčky..a zámek je na dveřích uchycený takovým nasunutým plíškem.tím jezdcem myslíš ten plast co spojuje zámek s táhlem mechanismu od zavíráni? jestli je prasklý tak špatně drží na zámku a proto to nejde..já bych zkusil kolem toho otvoru dát závit z pružiny třeba to dotáhne a bude to držet

jo a ten plast seženeš...stačí napsat do sekce bazar někdo ho určitě bude mít..kdyžtak se ozvi můžu poslat fotky jak to tam vypadá mám ty dveře momentálně rozdělané....

mam uplne stejnej problem ale uz druhej plastik furt to sami mozna uz je nak vochzenej ten kovovej stred a nedrzi to na nem

to bude spíš ten plast...podívej se na to osazení kolem otvoru...bývá to prasklé klidně jenom v 1 místě ani si nevšimneš a pak se to protáčí na tom zámkovém středu..měl sem stejný problém při výměně zámků kvůli zlodějům.....:roker

Jj, myslím ten bílej plast co spojuje zámek s táhlem. Takže asi vrakáč a sehnat fungující. Fotky ani nepotřebuju, měl jsem to právě rozdělaný a koukal jsem na to. Ještě se zeptám je těžké přeskládat zámek??? Když vytáhnu jeden kterej je dobrej, dá se to nějak podle něj okopčit???

jj zámečník by to měl přeskládat v pohodě...a nebo teda zkus na ten plastík nasadit kolem toho vnitřního osazení kousek závitu z pružiny..já sem to tak spravil na jedněch dveřích a je to ok