Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Anita


georg

Recommended Posts

To Anita: Txem zaslech z kuloárů tu hezkou story s převodovkou a spojkou... Kdyby to nebylo od důvěryhodný osoby (nečervenej se Pé?o :D ), tak tomu snad ani neuvěřím. No hezká práce. Ale má to dě výhody. 1. Máš to dobře opravený a za to ručím. 2. Můžeš zůstat v klubu :D - necháš - li si Peugeotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobrá, tak já vás na tu mísu usadím (snad Anita promine). Prostě onehdá volala, že s tím někde poskočila a že ji nejde řadit a prkluzuje spojka, tak sem to otypoval na seknutej přítlačák a poslal ji ke kámošovi do servisu a ten mi posléze zdělil, že nějaký superprase, co se v tom hrabalo před časem přidělalo převodovku na celé DVA!!! šrouby!!! Ty to pochopitelně dlouho nevydrželi, takže šla převodovka k zemi. Naštěstí se nic jinýho nestalo, tak doplnil šrouby a matky kam to šlo, páč tam toho nebylo přidělanýho víc a auto je zase v cajku. Jak tohle může někdo udělat fakt nechápu. Vyběhnout jí ta převodovka ve 130 na dálnici, tak to má nožná Anita spočtený. Já se ku*va taky neseru do oční chyrurgie, když vím, že by odemě vylejzali všichni s bílou holí.:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cabrio: Máš recht, neřikej mi, že někdo normální nechá převodovku na 2 šroubech, snad bych ho zabil, stát se mi to někde na cestě.

Hics: Když si někdo dokáže vyhrát s palubkou od peginy, tak nějaká operace oka pro něj bude hračka, ne?????? Sakra zrovna mě začalo nějak svědit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavda je taková, že Štefanova metoda je rychlá a bezesporu účinná:D , ale nefunguje na přístrojovky a nemusíš za ní řešit paragraf 422.... U mé metody to chce podobnej přístup, jako když se ženská líčí a taky to pak podobně vypadá (nemyslím pětapadesátnici s půl kilem makeupu na dm2) Prostě fešná krasava. A dy? si to konec konců Štefane videl na vlastní bulwy, tak víš že nekecám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...