Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prosim o pomoc s GPS


Guest Ludweek

Recommended Posts

byl by ochotny nekdo z prahy kdo ma funkcni iGO 2006 na PDA, sejit se se mnou a pujcit soft na otestovani v mem PDA?? mam totiz cerstve Asus A636 a za boha nemuzu rozchodit GPS pod tim softem...neslo mi ani ve Smartmaps ale chci mit jistotu nez to pudu reklamovat ze neni chyba v softu ktery pouzivam :( prosim o pomoc..v sobotu odjizdim na dovolenou a chtel jsem mit sebou spolehlivou navigaci :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A636 mel Ferry, ale myslim :myslim, ze mel TomToma (ten s tim beha spolehlive), ovsem taky vim, ze si s tim dost hral, takze mozna ma i to iGo. Ja mam jen TT, kdyby bylo nejhur, ale mizim ve ctvrtek rano ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

2 DD: slysel jsem ze na cestovani po jizni a vychodni casti evropy je lepsi iGO a TT se mi nepodarilo vubec nainstalovat...ovsem pokud bych te moh otravovat tak bych ocenil pomoc i s TT...musim zjistit jestli je v prd*** GPS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

2 DD: slysel jsem ze na cestovani po jizni a vychodni casti evropy je lepsi iGO a TT se mi nepodarilo vubec nainstalovat...ovsem pokud bych te moh otravovat tak bych ocenil pomoc i s TT...musim zjistit jestli je v prd*** GPS

Nainstaluj si GPSinfo. Je to mala aplikace pro PDA, ktera pouze monitoruje GPS satelity. Podle toho zcela jasne zjistis, jestli mas odkourenou antenu anebo jen spatne nakonfigurovanej soft :).

[upravil dne 1/8/2006 DD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

A636 mel Ferry, ale myslim :myslim, ze mel TomToma (ten s tim beha spolehlive), ovsem taky vim, ze si s tim dost hral, takze mozna ma i to iGo. Ja mam jen TT, kdyby bylo nejhur, ale mizim ve ctvrtek rano ..

A636 jsem nikdy nemel, pokud mluvis o Ferrym jako o me ;) mel jsem Acer N35 a ted mam FSC N520

s IGo zkusenosti nemam, jedu na TomTom 5

problem asi bude v nastaveni, chce to zkontrolovat, vetsinou se nastavuje COM8 a rychlost 9600 Baudu, muze se stat, ze pokud ma zarizeni IRDa rozhrani a v polozce Start/Nastaveni/Pripojeni/ pod ikonkou Prenest je zaskrnuto policko Prijmout vsechny prich. IR prenosy (tzn. IR port je stale aktivni ), GPS modul se pak taha o COM8 prave s IR zarizenim a GPS pak nefunguje, takze zkontrolovat zda je to policko nezaskrnute a IRDa deaktivovane, potom nastavit zminene hodnoty pro GPS modul v navigacnim software a otestovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

A636 jsem nikdy nemel, pokud mluvis o Ferrym jako o me ;) mel jsem Acer N35 a ted mam FSC N520

Aha, tak to potom udavam mylne informace a omlouvam se ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

A636 jsem nikdy nemel, pokud mluvis o Ferrym jako o me ;) mel jsem Acer N35 a ted mam FSC N520

s IGo zkusenosti nemam, jedu na TomTom 5

problem asi bude v nastaveni, chce to zkontrolovat, vetsinou se nastavuje COM8 a rychlost 9600 Baudu, muze se stat, ze pokud ma zarizeni IRDa rozhrani a v polozce Start/Nastaveni/Pripojeni/ pod ikonkou Prenest je zaskrnuto policko Prijmout vsechny prich. IR prenosy (tzn. IR port je stale aktivni ), GPS modul se pak taha o COM8 prave s IR zarizenim a GPS pak nefunguje, takze zkontrolovat zda je to policko nezaskrnute a IRDa deaktivovane, potom nastavit zminene hodnoty pro GPS modul v navigacnim software a otestovat

ja mam na COM8 bluetooth takze tenhle port fakt nehrozi...IRdu sem vypnul ale nemyslim ze to bude ono...nastaveni GPS mam takhle

port pro programy: COM2

hardwarovy port : COM5

prenos. rychlost: 4800 baud

no a ted me zajima kterej port bys nastavil v GPS toho softu...rikam predem ze to nefunguje ani na jeden :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

no ja uz jsem z toho mimo..odjezd se blizi a navigace nefunguje...snad se z toho dostanu aspon na net :D

jeste jeden postreh..znovu jsem nainstaloval VirtualGPSku a po dlouhym nastavovani mi to naslo satelity, pouzivalo tri a ukazalo polohu a pri tom blikala diodka GPS...jenze igo ani tuk...kdyz jsem VirtualGPS vypl tak diodka prestala blikat a iGO ji nijak nestpustil ani kdyz jsem to nastavil tak jak to bezelo ve VirtualGPS :roll

Vazne neni zadnej clen z prahy kdo ma funkcni iGO??? prosiiiiiim

2 DD: diky ..dnes jsem zkousel cos mi poskytl a spustilo se to ale bez map ani tuk..takze doma zkopcim mapy a treba to pude :):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

uz jsem to vcera taky rozchodil :D nejak jsem se nemoh domluvit s patchem na Asuse ale uz to vsechno slape :) tak uvidime kam me to na dovoleny posle :D diky vsem za rady a podporu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...