Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

atest a folie???


rybízek106

Recommended Posts

ahoj nadšenci,

chtěl jsem se jen zeptat,jestli někdo ví,jak je to s kouřovejma foliema a jejich atestací?kamarad mi říkal,že zná někoho,kdo to dělá a lepí pod ty folie nějakou samolepku,že jsou atestovaný (mimochodem,ty samolepky jsou součástí balení),ale mně to přijde nějak málo.myslel jsem,že pokud je to opravdu atestovaný a ofiko,tak se k tomu davají nějaký kartičky...

taky by mě zajímalo,jak je to potom s přepisem do techničáku a s technickou kontrolou...

a kdyby náhodou někdo věděl o nějaký kvalitní firmě,která dělá atestovaný folie z usteckyho kraje,taky bych to hodně uvítal...

zatím děkuju moc všem a za každou odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj no jelikoz jsem na 106tce folie mel bez atestu tak nemam uplne zkusenosti ale kamos to mel s atestem folie i s nalepenim na zadni sklo, bocni zadni skla a predni bocni skla ho stala cirka 4500,- vzadu mel pod foliema opravdu nalepku neco tam bylo napsano ohledne 8SD atestu a vozil sebou jakousi karticku kde byla psana propustnost techto folii pokud zastavily policajti vetsinou jim stacilo to ze ma nalepku na okne 8SD a kdyz pyskovali vic ukazal i karticku co se tyce zapisu do TP on to tam nemel takze nevim jak je to ze zapisem.... jo a jeste bacha sice tam atestovane folie mel ale ve predu musis mit vetsi propustnost nez v zadu coz on nemel takze taky obcas nejaky ty problemy byly :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ja na svojej 306-ke folie mam aj s dokladom o nalepeni od riadnej firmy. Potom som zasiel na policiu a po predlozeni certifikatu a karticky ktoru som dostal mi to zapisali do technicaku.

Teraz ked ma zastavia pilisi,jednoducho to predlozim a nikto sa ma viac na to nepyta.

Tak skus najst taku firmu ktora je na to certifikovana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

jak je to s foliema, na predni bocni skla ? pripadne pokoveni ? jsou tam vubec povolene pokud ano, kolik procent zatemneni ? na leto bych to uvital..v aute je strasny hyc

Nechci ti kecat ale zda se mi ze je to 75% propustnost svetla tudiz folie z 25% nepropustna ale fakt nevim to jiste ale v zakone o provozu na pozemnich komunikacich se o tom pise driv jsem se to dozvedel z tama...

jinak na leto vyborna vec v aute neni hnusnej hic a navic kdyz privres okynko tak na tebe to slunko tka nesmazi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na všech (kromě předního) stejně tmavé folie. Na ty dvě přední problémové mě brácha přinesl atestační samolepky od 3M + takový papírek co mám u dokladů k autu. Jakmile policajti vidí jen ty atestační samolepky, tak dál nic nechtějí a drží ústa. Pouze v neděli ji chtěl vidět pan zlý policista co mě chtěl na něčem dostat, ale s fóliema neuspěl.....:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Já mám na všech (kromě předního) stejně tmavé folie. Na ty dvě přední problémové mě brácha přinesl atestační samolepky od 3M + takový papírek co mám u dokladů k autu. Jakmile policajti vidí jen ty atestační samolepky, tak dál nic nechtějí a drží ústa. Pouze v neděli ji chtěl vidět pan zlý policista co mě chtěl na něčem dostat, ale s fóliema neuspěl.....:roker:roker

Taky jsem si tam chtěl nalepit atestační nálepky,jak sem lepil fólie,ale nikde jsem to nemohl sehnat,tak jsem to radši sundal.A tak sem to měl hezký:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Tuším že s nad na bočních oknech nesměj bejt žádný vepředu,nebo jen opravdu hodně slabej odstín,vzadu je to snad bez problému i bez atestu,ale vypadá to pak jak služebák:roll

co sem cetl novej zakon tak tam pisou ze muzes mit a jak uz tady nekdo psal tak je to z 35% nepropustny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ČR může bejt na předních 25% propustnost světla, což je celkem nic moc a i když máš atest a propustnost je menší, tak vás cajti trefjej... Atest je výhoda, když trefíte na blba, jinak vás na tom můžou dostat stejně. Já mám na všech sklech 75% NEpropustnost od 3M a jedinkrát jsem platil a jinak moc nepruděj, ale prostě když si tam dáte i 30tky a je tam atest a poldi dokážou, že to je 3Otka, tak ... papá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja slyšel, že na předku musí být min. 70% propustnost (tzn. 30% zatmavení), ale prej se už do toho musí započítat i to, když jsou okna tónovaná z fabriky, akorát od výrobce těžko zjistíte propustnost, takže některý firmy nechtějí dávat atest na přední vůbec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Tuším že s nad na bočních oknech nesměj bejt žádný vepředu,nebo jen opravdu hodně slabej odstín,vzadu je to snad bez problému i bez atestu,ale vypadá to pak jak služebák:roll

V tom pripade to moje vypada jako pohrebak, protoze ja mam 5% propustnost svetla. Hic je tam mensi, soukromí maximalni, nikdo ti tam necumi, jizda je o zvyk a v zimnich mesicich nekdy i o hubu :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Já položím jinak dotaz ....

Nedávno jsem viděl v obchodě folie kde na obalu je uvedeno ATEST 8SD , kupoval někdo tyhle ? Jsou tam i nálepky ?

Ty jsem kupoval kámošovi(jestli myslíš takovy ty za 200 Kč).Nálepky tam nejsou a když si přečteš,co je na té krabici napsáno,tak jsou stejně schváleny jenom pro pick-upy a dodávky na zadek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Já položím jinak dotaz ....

Nedávno jsem viděl v obchodě folie kde na obalu je uvedeno ATEST 8SD , kupoval někdo tyhle ? Jsou tam i nálepky ?

Rimmer : Až budeš chtít nalepit, tak řekni ... mám za sebou 4-5 aut :super

:) dik za nabidku, kdyz se mi nepodari spravit klimu, zauvazuju o foliich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rimmer: hele, zase aby sis nemyslel, ono to neni zase tak moc dobře izolační proti slunečním paprsků. Je to lepší, než, když jsou okna čirý, ale opravdu jenom nepatrnej rozdíl. To klimu si sprav stejně, ale fólie si tam dej - \"zafóliovaná\" 605 ve tvojí barvě vypadá moc hezky:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...