Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hadice u nalevky oleje 205D


BobyD

Recommended Posts

Původně zaslal: BobyD

mam takovy to dotaz popraskala mi hadice co vede od nalevky do hlavy bohuzel ma nestandartni rozmery na jednom konci uzsi na druhem sirsi bul jsem v benexu ,kelly ,elitu ,vsude jen kroutili hlavou ze netusi a nemaji

netusite nekdo kde za rozumny peniz tuhle hadici sehnat [novou] dik

Co takhle na vrakáči ? :myslim

Nevím, odkud jsi, ale jestli ne z Marzu, tak určitě seženeš.

Do hadice se dá dát i vložka a tím upravit průměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BobyD

mam takovy to dotaz popraskala mi hadice co vede od nalevky do hlavy bohuzel ma nestandartni rozmery na jednom konci uzsi na druhem sirsi bul jsem v benexu ,kelly ,elitu ,vsude jen kroutili hlavou ze netusi a nemaji

netusite nekdo kde za rozumny peniz tuhle hadici sehnat [novou] dik

Ja to vyřešil zahradní hadici a udelal redukci na hrej jí a naper tam jde to v klidu na vrakači jsou ty hadiće vetšinou spuchřelí. A 320 za novou to jde kde to ale nevim zkus MJauto na netu mě přivezli ramena až domu bez nějaký větši prirážky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dtyrkas

a projevuje se to chcanim oleje, co? taky jsem na to koukal , ze to mam nejaky poteceny, ale nebylo uplne jasny odkud, je to z prostoru kolem usti te hadice do motoru, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u mne uz se to projevilo tak ze sem ji urval takze sem ji nastevil zahradni hadici coz je dost prasacky prave ze na vrakaci maj vsechno ztvrdli takze tam to nema cenu no a u peugeotu jako napriklad domansky kde chce za odvzdusnovaci sroubek 220kc sem fakt nemel ani odvahu se stavit jestli Rebik rika ze ji maj u vasendy za 320 jak to je ok

ona teda moc nepuchri spis ztvrdne a ulomi se dik za vsechny prispevky vetsinou je rychlejsi se tady zeptat nez travit den objizdenim prodejen ci koncesionaru aby clovek nasel soucastku za rozumnou cenu coz se mi opet potvrdilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...