Sign in to follow this  
Followers 0
BobyD

hadice u nalevky oleje 205D

12 posts in this topic

mam takovy to dotaz popraskala mi hadice co vede od nalevky do hlavy bohuzel ma nestandartni rozmery na jednom konci uzsi na druhem sirsi bul jsem v benexu ,kelly ,elitu ,vsude jen kroutili hlavou ze netusi a nemaji

netusite nekdo kde za rozumny peniz tuhle hadici sehnat [novou] dik

Původně zaslal: BobyD

mam takovy to dotaz popraskala mi hadice co vede od nalevky do hlavy bohuzel ma nestandartni rozmery na jednom konci uzsi na druhem sirsi bul jsem v benexu ,kelly ,elitu ,vsude jen kroutili hlavou ze netusi a nemaji

Co takhle na vrakáči ? :myslim

Nevím, odkud jsi, ale jestli ne z Marzu, tak určitě seženeš.

Do hadice se dá dát i vložka a tím upravit průměr.

A co se takhle nejdřív podívat, kolik stojí u Peugeotu nebo Citroenu? Vrakáč je blbost, tahle hadice je pr... prakticky u všech motorů.

Původně zaslal: BobyD

Ja to vyřešil zahradní hadici a udelal redukci na hrej jí a naper tam jde to v klidu na vrakači jsou ty hadiće vetšinou spuchřelí. A 320 za novou to jde kde to ale nevim zkus MJauto na netu mě přivezli ramena až domu bez nějaký větši prirážky.

Původně zaslal: oddie

A co se takhle nejdřív podívat, kolik stojí u Peugeotu nebo Citroenu? Vrakáč je blbost, tahle hadice je pr... prakticky u všech motorů.

he he to sem myslel, že už zkoušel :D to by mě fakt nenapadlo

a projevuje se to chcanim oleje, co? taky jsem na to koukal , ze to mam nejaky poteceny, ale nebylo uplne jasny odkud, je to z prostoru kolem usti te hadice do motoru, ze?

no u mne uz se to projevilo tak ze sem ji urval takze sem ji nastevil zahradni hadici coz je dost prasacky prave ze na vrakaci maj vsechno ztvrdli takze tam to nema cenu no a u peugeotu jako napriklad domansky kde chce za odvzdusnovaci sroubek 220kc sem fakt nemel ani odvahu se stavit jestli Rebik rika ze ji maj u vasendy za 320 jak to je ok

ona teda moc nepuchri spis ztvrdne a ulomi se dik za vsechny prispevky vetsinou je rychlejsi se tady zeptat nez travit den objizdenim prodejen ci koncesionaru aby clovek nasel soucastku za rozumnou cenu coz se mi opet potvrdilo

Mám jí taky v háji, ale musím doma omrknout, jestli je GTIčková stejná jako na tátovo ropě

Ono je potřeba se do ceníku koukat na každou věc zvlášť, a ne všechno posuzovat jen podle toho, že nějakej šroubek stojí 220 Kč. Je dost věcí, které se vyplatí koupit orig.