Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolka vedle rezervy P205


pajus

Recommended Posts

mám takový nepravidelný problém, občas mi za jízdy blikne na pár sekund červená kontrolka vedle kontrolky signalizující rezervu.

mám tušení, že je to katalyzátor, ale nevím co s tím, mírně se sníží tah. před pár dny se mě rožla za jízdy aspoň na 5 minut, radši sem zajel na benzínku a počkal, po odjezdu ještě chvilku svítila pak sama zhasla. běžně svítí s klíčkem v zapalování před nastartování

pokud by to bylo něco s katalyzátorem, jak nákladná je oprava či výměna, díky

P205, 1.1 vstřikování, rv91

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na poškození motoru by to vliv mít nemělo. Vypozorovat by se to mělo dát na potenciometru, jestli je vydřenej. Na katu pozná zkušenej vejfukář, jestli je v háji nebo ne. Starty máš bez problémů? Čerpadlo tam benzín nastříká bez problémů? Já měl totiž problém i s tímhle, kontrolka katu se nechtěla po otočení klíčku rozsvítit a nedošlo ke klasickýmu cvaknutí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svítit svítí v pořádku po naběhnutí systému, po nastartování většinou hned nebo do 2 sekund zhasíná

nedávno byl problém po nastartování to chytlo a do 3 sekund zdechlo, pak asi 5x než sem odjel do práce, odpoledne už OK ale chtěl sviňa zdechat na křižovatce při rozjezdu

chystám se za borcem ať mě zkontroluje ten katalyzátor, ale musím denně do práce, tak se právě bojím ať ho neodvařím, jestli to na to bude mít vliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mam z tou kontroulkou katošu taky problem od te doby co jsem vymenil olej a svičky.Do te doby auto jezdilo bez problemu.Co me ješte trapi je nepravidelna cukavost motoru a zapach benzinu behem jizdy.Muže mi nekdo poradit.Diky 205 1,1i

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je při cukání nebo ztrátě tahu slyšet to klasický cvaknutí, na který čekáš při startování? To tam totiž dělá nějaký relátko a to může bejt taky v háji.

Jestli to necuká při nerovnostech, nemusel by to bejt potenciometr, protože ten mi blbnul jen když se otřásl motor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...