Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pozor na prošlou autolékárničku


Bohouš

Recommended Posts

Tak jsem si včera díky prošlé autolékárničce odsypal 500,- a to jen díky tomu, že to bylo prý mé první varování - příště už to bude pane Kebrt za 2000,-

Holt jsem na ní pozapomněl a bylo vyděláno. Páni policisté hlídkující na parkovišti u Makra na Černém Mostě nějak nezkousli mou jízdu......:myslim A to jsem jel přesně podle předpisů, jenže pořád zatáčka nezatáčka - GTI to zkousne :roker:roker Ale jak si na mě zgustli - tááák pane řidiči, když můžete machrovat před policií ČR, tak určitě máte všechno v pořádku a už jeli...... ten zlej už byl špatnej z toho, že všechno mám, ale když vysypal lékárnu a viděl, že je o pár měsíců prošlá, tak se rozsvítil jak sluníčko a bylo zle. Hned vychrlil ty nadrnčený paragrafy a kdesi cosi a že to mám za 2.000 na místě a nebo za 5.000 v řízení a že mě to naučí, že oni policie ČR nejsou pro srandu a byl fakt zlej - nanuk jeden přiblblej. Tak nakonec mě nechal jít za 500,-

Teď už mám fungl novou autolékárničku a těším se na další nákup do Makra.......:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to trochu zamrzí, nafasovat flastr pro takovou \"blbost\". To já na policajta vysypal obsah staré lékárničky, vedle toho veškeré věci co byly prošlé v novém provedení s vyhovující dobou použitelnosti. Myslím že se tvářil lehce kysele. Na otázku kde mám lano, jsem odvětil že není součástí povinné výbavy, ale i tak ho vozím sebou. Někteří poliši to zkouší s lanem. Nafasuješ pokutu a to na vrub neinformovanosti řidičů.

Jen jsem to ak počítal a když jsem kupoval prošlé věci v lékárně, tak to vyšlo víc než nová lékarnička jako celek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týva, to jsou ale haaajzlíci! My se s Odie už řadu měsíců dohadujeme, proč je před Makrem ČM více méně stálá hlídka, co tam asi tak můžou mít na práci. Protože parkoviště není pozemní komunikace, na kterých by měla dopravka hlídat. A oni jsou tam proto, aby boozzerovali, tak to jo...

Hele, a kterou zatáčku jsi vystřih? Jednu z těch mezi jednotlivejma parkovacíma kšandama, nebo už na příjezdu? A co všechno kontrolovali, než přišli na lékárničku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garfield - právě, že jen tu příjezdovou - dál na parkovišti už byli lidé, tak tam jsem jel už samozřejmě jinak, ale ona ta zatáčka je taková 180 stupňová, takže to pěkně zakvílelo a bylo :roll

Nejprve důležitě někam volal a hlásil mě a potom auto (máme tady vůz Peugeot 205 GTI pět adam šest....) - připadal jsem si fakt důležitě, potom oblezli auto a hledali cokoliv - nic nenašli. Námitky na fólie jsem utnul atestační průkazkou od 3M. A tak začal: rezervu, klíč na kola, hever, trojúhelník, sadu žárovek, sadu pojistek, lékárničku a u té jsme skončili.......:cool::cool:

Ještě jsem chvilku přemýšlel, zda se nemám hádat a do toho jejich protokolu napsat, že mě onen orgán připadá jako pod vlivem alkoholu......jenže to bych ty 2000,- za prošlou lékárničku dostal a to mě přišlo dost :roll:roll

[upravil dne 31/7/2006 Bohouš 205 GTI]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chudák BRAVO OSCAR HOTEL OSCAR UNIFORM SIERRA TÚ OU FÁJF GOLF TANGO INDIA...

Inspirovals mě ale k dotazu na právníka, jak je to s parkovištěm před obchoďákem, co tam vůbec dopravka má co dělat. Vím totiž o případu, kdy PČR odmítla přijet vyšetřit ťukanec v prostoru benzinky s tím, že to není pozemní komunikace a to že oni nemohou vyšetřovat a ať si to ti lidé tedy vyřídí sami - a prý to je právně v pořádku :o Takže jsem zvědavý, jaký názor se dozvíme na parkoviště před obchoďákem. Už jsem mu to napsal.

Zdraví

GOLF ALFA ROMEO FOXTROT INDIA ECHO LIMA DELTA :D

[upravil dne 31/7/06 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

proto je lepší koupit každý 3tí rok novou a nemusím se hádat:papa

taky to tak delam... i kdyz, posledni dobou si rikam ze asi prejdu na doplnovani proslych veci v lekarne, pote co jsem si overil kvalitu toho co davaji do lekarnicek za kilo z makra a podobnych shopu... docela nechapu, jak to vubec muze projit schvalenim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Chudák BRAVO OSCAR HOTEL OSCAR UNIFORM SIERRA TÚ OU FÁJF GOLF TANGO INDIA...

Inspirovals mě ale k dotazu na právníka, jak je to s parkovištěm před obchoďákem, co tam vůbec dopravka má co dělat. Vím totiž o případu, kdy PČR odmítla přijet vyšetřit ťukanec v prostoru benzinky s tím, že to není pozemní komunikace a to že oni nemohou vyšetřovat a ať si to ti lidé tedy vyřídí sami - a prý to je právně v pořádku :o Takže jsem zvědavý, jaký názor se dozvíme na parkoviště před obchoďákem. Už jsem mu to napsal.

Zdraví

GOLF ALFA ROMEO FOXTROT INDIA ECHO LIMA DELTA :D

[upravil dne 31/7/06 Garfield]

Copak že používáš takovéto průhledné šifry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

docela nechapu, jak to vubec muze projit schvalenim :(

Tomu taky nerozumím. Jak jsem psal tady: http://www.peugeot-club.com/topic/13878-na-ceskych-silnicich-opet-probehne-velka-akce-typu-krystof/#152999

z testovaných prošla jediná. A přesto se prodávají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Chudák BRAVO OSCAR HOTEL OSCAR UNIFORM SIERRA TÚ OU FÁJF GOLF TANGO INDIA...

Inspirovals mě ale k dotazu na právníka, jak je to s parkovištěm před obchoďákem, co tam vůbec dopravka má co dělat. Vím totiž o případu, kdy PČR odmítla přijet vyšetřit ťukanec v prostoru benzinky s tím, že to není pozemní komunikace a to že oni nemohou vyšetřovat a ať si to ti lidé tedy vyřídí sami - a prý to je právně v pořádku :o Takže jsem zvědavý, jaký názor se dozvíme na parkoviště před obchoďákem. Už jsem mu to napsal.

Zdraví

GOLF ALFA ROMEO FOXTROT INDIA ECHO LIMA DELTA :D

[upravil dne 31/7/06 Garfield]

Neviem ako u Vas, ale mne sa podarilo tuknut pri parkovani pred obchodakom jedneho chlapka....a kedze som pri sebe nemal papier ani pero tak som nenechal ziaden kontakt na seba a hlupo odisiel nakupovat s tym, ze afto som nechal na mieste...chlapik fsak zavolal buznicky (polisov) a zacvakal som 2000,-Skk...kurna....odvtedy mam ponaucenie a nosim bud vizitku alebo v afte mam pero a dajaky notes, ak by bolo potrebne :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Garfield

Chudák BRAVO OSCAR HOTEL OSCAR UNIFORM SIERRA TÚ OU FÁJF GOLF TANGO INDIA...

Zdraví

GOLF ALFA ROMEO FOXTROT INDIA ECHO LIMA DELTA :D

[upravil dne 31/7/06 Garfield]

Copak že používáš takovéto průhledné šifry?

V reakci na Bohoušův příspěvek, jak si ho zjišťovali :D

A tohle nejsou šifry, ale normální mezinárodní hláskovací abeceda, kterou musí umět každý pilot. A protože Bohouše neřadím mezi řidiče, ale mezi piloty, tak s ním komunikuju jeho jazykem :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Vertex: ono zalezi, co od te lekarnicky chces... pokud clovek chce jen dostat litere zakona a mit neco, co policajt vysype, prepocita a odejde, tak vyjde levneji koupi novou... a to i v te lekarne. nebo treba jen balicek s naplni do lekarnicky, v papirove krabicce.

2Vector@Bohous: no jo, to jsou ty chytraci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo? :o

No tak to se v lékárně zeptám, co je levnější varianta, jinak prošlý věci se hodí i do lékárny domácí. Jinak jak píšeš, tak ať budu chtít dostát liteře zákona, nebo chci mít funkční lékárničku, tak pořád je lepší koupit komplet novou, jelikož to vyjde levněji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Vertex: ono zalezi, co od te lekarnicky chces... pokud clovek chce jen dostat litere zakona a mit neco, co policajt vysype, prepocita a odejde, tak vyjde levneji koupi novou... a to i v te lekarne. nebo treba jen balicek s naplni do lekarnicky, v papirove krabicce.

2Vector@Bohous: no jo, to jsou ty chytraci :D

No to sme přesně my. Hele kdy dovalíš fotky \"nového\" autí ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jistej jestli měl pravdu, ale jeden policista mi tvrdil, že mají právo kontrolovat jen přítomnost lékárničky v autě, na žádný otvírání nemají nárok. Tákže pokud si papírek s dobou expirace hodíte dovnitř je namidlenej. Stejný je to se žárovkama, jen přítomnost to jestli jsou to ty správný a všechy už nikdy nezjistí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si ted koupil lekárničku a má min 4 roky použitelnost, na fáčích a jiných věcech co podléhají skáze nejsou datumy spotřeby (asi věčné obvazy), datumy jsou na gumových věcech a nůžkách a to 6let. jsem zvědav jak na to budou při kontrole koukat :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...