Sign in to follow this  
Followers 0
Naspo

koupě 306

8 posts in this topic

nazdar kolegové, jelikož zamýšlím koupi 306 pro manželku rád bych se informoval o nejčastějších problémech, neptám se zda mi ho doporučujete neb mám pežota a měl jsem, ale spíše 406 a nyní 307SW

Ja bých řek,že je to spolehlivé auto ajestli máš praxy s pažoutem,tak nevidím problém.Ja ho síce mám teprve půl roku,první týden jsem na to čuměl jako výr,ale teď už jsem v poho,hlavně když tady mám možnost se poradit.

Původně zaslal: Naspo

nazdar kolegové, jelikož zamýšlím koupi 306 pro manželku rád bych se informoval o nejčastějších problémech, neptám se zda mi ho doporučujete neb mám pežota a měl jsem, ale spíše 406 a nyní 307SW

No hodně záleží na motoru, podle toho přídou specifické potíže, ale obecne, je to nízká životnost přední nápravy, nutnost repasovat zadní nápravu jako celek, konektory k pytlům pod sedačkou, vedení k senzorům ABS, anténa co má tendenci se povolovat, občas chrupne mechanismus stahování okna, ale jinak dobrý. Možná trochu rychleji hnije výfuk, ale zas jak u kterého...

ty konektory jsou závadou u všech ...6 i na 406 mi to dělalo, zamýšlím zas nějaký diesel, nemáte někdo známost o něčem jak sedan tak 5-ti dvěř.

Ja sam ho vlastnim a som snim maximalne spokojny. Urcite by bolo idealne aj pre zensku.

Původně zaslal: vector

No hodně záleží na motoru, podle toho přídou specifické potíže, ale obecne, je to nízká životnost přední nápravy, nutnost repasovat zadní nápravu jako celek, konektory k pytlům pod sedačkou, vedení k senzorům ABS, anténa co má tendenci se povolovat, občas chrupne mechanismus stahování okna, ale jinak dobrý. Možná trochu rychleji hnije výfuk, ale zas jak u kterého...

stahovani oken myslis elektricke nebo mechanicke? ja mam za sebou vymenu obou rucnich stahovani na zadnich dverich. v pravych lanko shnilo jak zelenina a v levych se lanko/bowden pry kousl nebo co. opravdu vypecene nastrahy maj piskoty :):roker

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: vector

stahovani oken myslis elektricke nebo mechanicke? ja mam za sebou vymenu obou rucnich stahovani na zadnich dverich. v pravych lanko shnilo jak zelenina a v levych se lanko/bowden pry kousl nebo co. opravdu vypecene nastrahy maj piskoty :):roker

No spíš elektrické a konkrétně u třídvířka, to je kolikrát radost rozdělávat v zimě dveře. Stejný problém mají některé starší BMW a tak.. prostě některé součástky by měli zakázat vyrábět plastové. :grr

Jo a některé kousky občas žerou hodně olej. Buďto ho přímo žerou, nebo z nich odněkud teče...