Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LP blinkr - spatny kontakt? - *update*


lukash

Recommended Posts

uz asi mesic mi zlobi levy predni blinkr. Kdyz hodim blinkr do leva, tak nekdy funguje - nekdy ne. Zarovkou to nebude protoze jsem zkousel vymenit z praveho blinkru - a bylo to to same. Zjistil jsem, ze do svetla staci trochu bouchnout a olala - blinkr funguje. Taky pomuze kdyz svetlo trochu pritlacim ke kastli.... nevite kde muze byt spatny kontakt?? Diky

[upravil dne 8.11.06 lukash]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, mne to robilo tiez. Ono tam vznikne zly kontakt (medzi päticou ziarovky a objimkou) a nasledne sa hreju konatky na objimke, az sa nakoniec \"utopia\" v tom plaste co ich drzi. Tak som sa nasral, pretiahol vo svetle kable na blinker, vyviedol som ich von cez dieru kde sa zasuva ziarovka, naletoval som ich priamo na tu päticu v ktorej je ziarovka a mam sväty pokoj...no more cold contact. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tak blikac dal na par mesicu pokoj, a ted to zase zaclo. Byl jsem s tim u mechanika a ten mi rikal ze dali novou objimku zarovky, ale ze to vypada na problem v protikusu te objimky, primo v lampe :( Zatim to ted funguje, ale je pry dost pravdepodobne ze to zase zacne zlobit. Pry to je pak uz na vymenu cele lampy :( co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DanculD

lukash, precitaj si co som pisal vyssie. Mal som ten isty problem a nemienil som dat niekolko klackov za vymenu celeho svetla. Tak som to vyriesil tak ako som pisal a odvtedy mam pokoj.

No vidis co zpusobuje spatna pamet... jestli to zase zacne zlobit, urcite tvuj postup vyzkousim.

Diky :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...