Sign in to follow this  
Followers 0
lukash

LP blinkr - spatny kontakt? - *update*

10 posts in this topic

uz asi mesic mi zlobi levy predni blinkr. Kdyz hodim blinkr do leva, tak nekdy funguje - nekdy ne. Zarovkou to nebude protoze jsem zkousel vymenit z praveho blinkru - a bylo to to same. Zjistil jsem, ze do svetla staci trochu bouchnout a olala - blinkr funguje. Taky pomuze kdyz svetlo trochu pritlacim ke kastli.... nevite kde muze byt spatny kontakt?? Diky

[upravil dne 8.11.06 lukash]

Uprav trocha kontakty na tej pätici, čo drží žiarovku. Toto isté mi robilo na strom 307 2,0 HDi.

Na podzim a na jaře to prostříknout \"Kontoxem\".:cool:

Jojo, mne to robilo tiez. Ono tam vznikne zly kontakt (medzi päticou ziarovky a objimkou) a nasledne sa hreju konatky na objimke, az sa nakoniec \"utopia\" v tom plaste co ich drzi. Tak som sa nasral, pretiahol vo svetle kable na blinker, vyviedol som ich von cez dieru kde sa zasuva ziarovka, naletoval som ich priamo na tu päticu v ktorej je ziarovka a mam sväty pokoj...no more cold contact. :super

Tak blikac dal na par mesicu pokoj, a ted to zase zaclo. Byl jsem s tim u mechanika a ten mi rikal ze dali novou objimku zarovky, ale ze to vypada na problem v protikusu te objimky, primo v lampe :( Zatim to ted funguje, ale je pry dost pravdepodobne ze to zase zacne zlobit. Pry to je pak uz na vymenu cele lampy :( co myslite?

Mě jednou nešel blikač v levým blatníku. Byl špatný kontakt v mezikusu.

lukash, precitaj si co som pisal vyssie. Mal som ten isty problem a nemienil som dat niekolko klackov za vymenu celeho svetla. Tak som to vyriesil tak ako som pisal a odvtedy mam pokoj.

Mě zase trápilo třetí brzdové světlo, jedna žárovička nesvítila. Když jsem vyluštil jak to rozdělat, byl jsem překvapen jak lajdácky tam ty žárovičky byly nastrkaný. musel jsem je upravit aby zase svítily.

Původně zaslal: DanculD

lukash, precitaj si co som pisal vyssie. Mal som ten isty problem a nemienil som dat niekolko klackov za vymenu celeho svetla. Tak som to vyriesil tak ako som pisal a odvtedy mam pokoj.

No vidis co zpusobuje spatna pamet... jestli to zase zacne zlobit, urcite tvuj postup vyzkousim.

Diky :potlesk