Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimni pneu


lukash

Recommended Posts

Nejdříve jsem je koupil na naší starou OI (a to po důkladném prostudování všech dostupných testů, neb toho v zimě najezdím hodně i v takových terénech, jako jsou Jeseníky či Krkonoše).

Předtím jsem měl Barum Polaris II, takže mě v praxi docela šokovalo, jak moc jsou ty GY UG7 po všech stránkách lepší - jsou dokonce ještě o dost tišší, než \"originál\" letní Dunlopy SP2000 na našem novém 307SW a na vodě/sněhu/ledu se chovají výborně, takže naprostá spokojenost - a taky důvod, proč jsem si koupil druhou sadu i pro naše nové 307SW.

Ani cena nebyla nakonec tak hrozná - \"oficiálně\" by měly stát asi tak 3600 Kč a na www.nejlevnejsipneu.cz přišly i s dovozem na cca 2000 Kč/kus.

Jestliže se na \"letních\" gumách se ještě šetřit dá (na naší starou OI, s níž jezdíme jen krátké trasy a do Prahy jsem tak např. teď koupil letní Matadory za cca 1100 Kč/kus), na \"zimácích\" doporučuji nešetřit v žádném případě, neb i relativně malé \"uklouznutí\" se pak při cenách nárazníků, světel a plechů může hodně prodražit - o horších \"havárkách\" ani nemluvě...

[upravil dne 1.8.06 LubošK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 5 měsíců později...
Původně zaslal: LubošK

Nejdříve jsem je koupil na naší starou OI (a to po důkladném prostudování všech dostupných testů, neb toho v zimě najezdím hodně i v takových terénech, jako jsou Jeseníky či Krkonoše).

Předtím jsem měl Barum Polaris II, takže mě v praxi docela šokovalo, jak moc jsou ty GY UG7 po všech stránkách lepší - jsou dokonce ještě o dost tišší, než \"originál\" letní Dunlopy SP2000 na našem novém 307SW a na vodě/sněhu/ledu se chovají výborně, takže naprostá spokojenost - a taky důvod, proč jsem si koupil druhou sadu i pro naše nové 307SW.

Ani cena nebyla nakonec tak hrozná - \"oficiálně\" by měly stát asi tak 3600 Kč a na www.nejlevnejsipneu.cz přišly i s dovozem na cca 2000 Kč/kus.

Jestliže se na \"letních\" gumách se ještě šetřit dá (na naší starou OI, s níž jezdíme jen krátké trasy a do Prahy jsem tak např. teď koupil letní Matadory za cca 1100 Kč/kus), na \"zimácích\" doporučuji nešetřit v žádném případě, neb i relativně malé \"uklouznutí\" se pak při cenách nárazníků, světel a plechů může hodně prodražit - o horších \"havárkách\" ani nemluvě...

[upravil dne 1.8.06 LubošK]

A jaký rozměr máš zimáků (já mám letní 205/55 R16\") ale chci zimní 195/65 R15\" a nevím jestli to nebude dělat nějaké problémy.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martinsk

Ja mám SW a v TP mám zapísané od 195/65R15 až po 215/50R17. Zajtra sa na to ešte pozriem. :myslim

Dik já mám v TP 205/55R16 a 215/50R17 ale 195/50R15 tam nemám...tak chci vědět jestlki je možné je tam na zimu dát....

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: domav

Máte někdo na 307 SW zimní pneu 195/65 R15\" i když je nemáte v TP. (nedělá to nějaké problémy??) diky

já mám r15 ale v tech. p. jenom 16 a 17 :( . s kolama jako takovýma problém není, ale s pojišťovnou být může! :grr při bouračce nemusí zaplatit. Můžeš se zkusit zeptat v peugeotu jestli ti je dopíšou. ta možnost tu je, ale musí chtít!!! :nevim Jinak jezdím zimní Firestone Witerhawk a zatím spokojenost. hlavně na sněhu byly v dobrý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...