Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spotreba vykon ?!!


peto1234

Recommended Posts

mam p.406 1.8 16v 81 kw (107 t.km) a zda se mi ze mi v mestskem provozu papa az nejak moc (pod 10-11l ani nahodou) a to nestojim co 50 m na krizovatce! motor je asi do 3000-4000ot.uplne mrtvy , pokud zaradim 2 ve30km/h tak to dusim i na rovince ! kompr.tlaky jsou o.k. a kontr.autodig.mi po staru bez problemu zhasne slysel sem nazor ze 406ka s timto motorem je leniva ,ale ze by az tak moc?:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tedle motor pokud se má hýbat tak se musí točit přes 4000. Ale pak začíná narůstat spotřeba. Není problém ve 140 do kopce podřadit na 4 a jak se začne rozjíždět. ;-)

Ve městě si vezme snad každej motor. Ale když seš mimo obec a jezdíš do 120 tak je spotřeba v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Jo tedle motor pokud se má hýbat tak se musí točit přes 4000. Ale pak začíná narůstat spotřeba. Není problém ve 140 do kopce podřadit na 4 a jak se začne rozjíždět. ;-)

Ve městě si vezme snad každej motor. Ale když seš mimo obec a jezdíš do 120 tak je spotřeba v pohodě.

da se s tim neco udelat? chip tuning nebo neco jineho protoze ta spotreba me stve a ta mrtvola v nizsich otackach jakbysmet jinak super auto!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peto1234

mam p.406 1.8 16v 81 kw (107 t.km) a zda se mi ze mi v mestskem provozu papa az nejak moc (pod 10-11l ani nahodou) a to nestojim co 50 m na krizovatce! motor je asi do 3000-4000ot.uplne mrtvy , pokud zaradim 2 ve30km/h tak to dusim i na rovince ! kompr.tlaky jsou o.k. a kontr.autodig.mi po staru bez problemu zhasne slysel sem nazor ze 406ka s timto motorem je leniva ,ale ze by az tak moc?:aut

mám stejný auto ve městě papinká uplně stejně, ale s rozjezdama nemám žádný problémy, šlape jak hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupili jsme 406 2,0 kombi, teplota 65 st.C. Spotřeba 8,5 (na stejných cestách, kde dříve 406 1,8 sedan měla kolem 6).

Dali jsme jiný termostat, teplota 75, spotřeba 7,5.

Dali jsme jiný termostat (prý pro severské země???), teplota 90 st jako přibitá, spotřeba 6,5 až 7.

Také akcelerace se zlepšila, předtím to nechtělo předjíždět, teď jede normálně. Na diagnostice to žádné chyby nehlásilo.

[upravil dne 30.7.2006 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Koupili jsme 406 2,0 kombi, teplota 65 st.C. Spotřeba 8,5 (na stejných cestách, kde dříve 406 1,8 sedan měla kolem 6).

Dali jsme jiný termostat, teplota 75, spotřeba 7,5.

Dali jsme jiný termostat (prý pro severské země???), teplota 90 st jako přibitá, spotřeba 6,5 až 7.

Také akcelerace se zlepšila, předtím to nechtělo předjíždět, teď jede normálně. Na diagnostice to žádné chyby nehlásilo.

[upravil dne 30.7.2006 P607Olda]

teplotu drzi na 85-90 st.c prumerna spotreba 8.5 mesto 10-11 mozna by to chtelo novy vzduchovy filtr! no a nenapsal jsi kolik ventilu mela ta 1.8 8v pry mene zerou! ale proc potom delaji 16v?i kdyz maj o neco vetsi vykon ,ale v jakych otackach!

[upravil dne 30.7.06 peto1234]

[upravil dne 30.7.06 peto1234]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tedka jsem se vratil z takovej rychlopoznavacky slovenska byl jsem az v cervenym klastoru na vorech docela jsem to mistama hnal ale plynule a nedusil a spotreba nadherna mezi 6-7 litry najel jsem za 3dny 1100km ale jasny ze to presne nespocitam ale urco 6-7 kde se dalo jel jsem 110-130km/h motor 1.8 16v 81kw

[upravil dne 30.7.06 pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: peto1234

mam p.406 1.8 16v 81 kw (107 t.km) a zda se mi ze mi v mestskem provozu papa az nejak moc (pod 10-11l ani nahodou) a to nestojim co 50 m na krizovatce! motor je asi do 3000-4000ot.uplne mrtvy , pokud zaradim 2 ve30km/h tak to dusim i na rovince ! kompr.tlaky jsou o.k. a kontr.autodig.mi po staru bez problemu zhasne slysel sem nazor ze 406ka s timto motorem je leniva ,ale ze by az tak moc?:aut

mám stejnej problém.. a řešení neznám.. mám obavu že je lambda nebo katík v riti:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wein

Původně zaslal: peto1234

mam p.406 1.8 16v 81 kw (107 t.km) a zda se mi ze mi v mestskem provozu papa az nejak moc (pod 10-11l ani nahodou) a to nestojim co 50 m na krizovatce! motor je asi do 3000-4000ot.uplne mrtvy , pokud zaradim 2 ve30km/h tak to dusim i na rovince ! kompr.tlaky jsou o.k. a kontr.autodig.mi po staru bez problemu zhasne slysel sem nazor ze 406ka s timto motorem je leniva ,ale ze by az tak moc?:aut

mám stejnej problém.. a řešení neznám.. mám obavu že je lambda nebo katík v riti:bojim

No 1.8 16V má psanou spotřebu město 12 l, tak nevim co je na 10-11l moc, já jezdim po městě skoro pořád a spotřebu mám 10l +-, akorát to dušení je divny, i když teda 2ka je dost líná v nízkejch točkách, ale ve 30km/h to by mělo byt v pohodě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus mam 1,8 16V 306 pezouta,81KW asi takhle proste tyhle auta tahnout krasne od 3000k a vice otacek, i kdyz s tim nevim co presne myslis ze ti to netahne, jestli myslis ze kdyz to na 2jku seslapnes pri 2000k otackach na podlahu a nejede tak to uz trochu zavani ale nehrotil bych to kvuly vaze vozidla ja kdyz to okotlim na 2000k otackach tak vyletim ale od 3000k to zacne tahat poradne, jinak opravdu vymen vzduchovy filtr, rovnou vem i olej a olejovy filtr a jeste zkuz palivoi kdyz sme u toho kamosovi to nejelo vymenil palivak a bylo to ok, kdyz uz budes menit cxhce to vsechno a poradne i ty svicky je dobra investice ja kupoval jednu sportovni za 650KC a nemuzu si stezovat je to i znat a i min to podle me zere :D

[upravil dne 28.11.06 Jogin]

[upravil dne 28.11.06 Jogin]

[upravil dne 28.11.06 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...