Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Důležitá anketka pro 16. sraz P - C


Důležitá anketka pro 16. sraz P - C  

  1. 1. Důležitá anketka pro 16. sraz P - C


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Anketa se týká jídla a zní:

Loni byla v sobotu večer nabídka dvou druhů grilovaných pochutin, a to krůty a vepřové kýty

Požadujete letos též výběr (krůta + kýta) nebo bude o některý druh krmě mela a některý druh naopak bude zpracováván stylem - lepšího už na mě nezbylo, ale zaplatil jsem si, tak zbaštím i tohle?

Vím, že se loni snědlo vše (něco se dokonce dojídalo v neděli k snídaňoobědu), ale rádi bychom aspoň co se krmě týče uspokojili přání účastníků na 100%

[upravil dne 28/7/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

No jo, já sice nejedu, ale rád bych viděl, jak se anketa vyvíjí. A to nemůžu, dokud neodhlasuju. Ale hlasovat nemůžu. Ale rád bych viděl, jak se anketa vyvíjí. Ale to neuvidím, dokud neodhlasuju.....................................:roll:roll:roll

Trundiku, uplně nahoře, vedle názvu ankety máš i odkaz \"prohlédnout výsledek\" - vypadá to asi tak:

\"Anketa: Důležitá anketka pro 16. sraz P - C [Prohlédnout výsledek]\"

Když na to, co je v závorce, klikneš, uvidíš výsledek i bez toho, abys hlasoval. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Trundik

No jo, já sice nejedu, ale rád bych viděl, jak se anketa vyvíjí. A to nemůžu, dokud neodhlasuju. Ale hlasovat nemůžu. Ale rád bych viděl, jak se anketa vyvíjí. Ale to neuvidím, dokud neodhlasuju.....................................:roll:roll:roll

Trundiku, uplně nahoře, vedle názvu ankety máš i odkaz \"prohlédnout výsledek\" - vypadá to asi tak:

\"Anketa: Důležitá anketka pro 16. sraz P - C [Prohlédnout výsledek]\"

Když na to, co je v závorce, klikneš, uvidíš výsledek i bez toho, abys hlasoval. ;)

Héééééézkýýýýýýýý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

2Kurt: ale já tam žádné tlačítko na prohlédnutí výsledku nemám :myslim

To je v pořádku - já jsem to taky psal Trundíkovi.

Copak nevíš, že se cizí korespondence nečte? :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Buď opatrný, copak si už nepamatuješ, že se tady všechno hned překroutí a použije proti Tobě?

Jo, díky za varování! :)

Ale jo, pamatuju - proto teď sedím tiše v koutě a čekám, odkud to přijde! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenáll

a kde se to a kdy se tooo budéé konzumovááááááááát???:mrk:o:papa

Prosím: pravidlem č. 1 všech diskuzních fór je nejprve hledat a až poté se ptát. Kdybys hledal, tak jsi našel to, na co se ptáš. A to sice zde: http://www.peugeot-club.com/topic/13594-cerveny-kostelec-2006/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Zdenáll

a kde se to a kdy se tooo budéé konzumovááááááááát???:mrk:o:papa

Prosím: pravidlem č. 1 všech diskuzních fór je nejprve hledat a až poté se ptát. Kdybys hledal, tak jsi našel to, na co se ptáš. A to sice zde: http://www.peugeot-club.com/topic/13594-cerveny-kostelec-2006/

heléé díkéés čéééče za poučení miluju lidi co poučujou na to není čas hledat,pročítat .......... je lepší méně slov a více .......noo ale nechci poučovat :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenáll

heléé díkéés čéééče za poučení miluju lidi co poučujou na to není čas hledat,pročítat .......... je lepší méně slov a více .......noo ale nechci poučovat :D:papa

Miluju lidi, kteří se nesnaží sami.

Mimochodem: červeného nápisu na titulní straně fora by sis snad všimnout mohl, ne? :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...