Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mrtvy vyfuk


JarinoRS

Recommended Posts

Původně zaslal: JarinoRS

tak mi dneska lahol vyfuk. odhnil sviniar, vrci mi ako F1 :D horsie je, ze ho taham skoro po zemi...mam nejakych 72.000 km, co sa mi zda dost malo. kolko vydrzal vyfuk vam ostatnym?

mnohi by ti zavideli, tahat ho skoro po zemi :D :D :D

Mal som to na spalkoch, ale spodok je cisty. Holt, smola... Nemas urvane iba tie uchyty (riesenie za par korun)? Alebo ti uhnil kus potrubia???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě poprvé zavařovali děravé potrubí cca 5 cm před zadním tlumičem už při 35000 km. Při 45000 KM tam byla znovu díra v potrubí a zadní tlumič už byl prorezlý v přední části na boku.Vyměnil jsem ho za nerez DEVIL s oválnou koncovkou.Ten se prodává u PEUGEOTu za 15000,- Kč.Na E-bay jsem ho koupil nový za 160 Euro.Ten už by měl něco vydržet.Jinak ten původní stále mám v garáži a je na něm taková objímka s plechoveho pásku na které je jeden z úchytů.Jestli ti Jarino ten zrovna neuhnil?Zítra dám foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

No tak sa aj ja pridam. Ta vec, co uz od novoty vrzga ako svina po 3 rokoch uplne prehrdzavela (ma nejakych 60tkm, garazovany). 3 rocny vyfuk je uplne v tahu. Vymenil som zadnu aj strednu cast, obe boli derave. viva la peugeot :bojim

Ked si zoberiem, kolko za to chceli v servise a kolko to realne stalo, tak by som strielal. A este jedna vec. Pri tejto vymene som zistil, ze mam ulomenu cast plastoveho krytu, co ma zabranit usadaniu necistout na zadnej naprave. Sklada za z lavej a pravej casti, su to take dve L-ka. V servise chcu za jednu cast 5000 korun, neviete kde sa to da zohnat lacnejsie?

[upravil dne 1.9.06 gewehr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...