Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spatna ridici jednotka motoru


bobulin2

Recommended Posts

Jak jsem jiz v jinem tematu psal nachazim se ve Svycarsku, kde me zradilo moje auticko (typ viz. nize).

Nyni mi ze servisu Peugeot volali, ze je spatna ridici jednotka motoru a ze se musi vymenit. Cenove to vychazi na 25 tis. za jednotku + 5 tis. prace (podotykam, ze zde je normalni sazba na hodinu automechanika cca 2 tisice).

Muj automechanik v CR mi rekl, ze ve vetsine pripadu jde dana jednotka opravit.

Mate s tim nekdo zkusenosti?

Vypada to, ze necham auto dotahnout do CR a tam to nechat spravit. Jen si nejsem uplne jisty, zda se to vyplati. Za transport pocitam cca 10 tis.

Tak radte panove. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavam se, ze to mas jedno.

Pokazila se nam RJ na Lagune a byla zrezivela, u koncesionare Renault chteli 17000 + DPH, nakonec nam jiny opravar namontoval novou za 17 000 vc. DPH. Tim chci rict, ze stejne jsme prilis nevychytracili, ty penize to spolklo tak jako tak.

Z vrakace: to musis mit borce servisaka, aby ti na vrakaci vybral presne tu spravnou a nahral ti software.

Kdyz uvazis vsechny komplikace a casove ztraty s odtahem auta a naslednou opravou, tak to asi nech opravit na miste. Tu starou RJ at ti daji, trebas pujde opravit a jeste ji prodas.

To je muj nazor, obvykle se snazim auta co nejlevneji nechat opravit, ale kdyz uvazim ty casove ztraty a komplikace...

Nemas na tom jeste zaruku???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...