Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prosim poradte my s vyber P205 aky je najvhodnejši na TUNING


Hadra

Recommended Posts

Původně zaslal: Jepík

Já si myslím že je každýho věc co si na auto dá a odsuzovat něco co se mě nelíbí není fér.Každé auto se dá vylepšit a je jen na majiteli jak to provede.

To jo,ale pak se majitel hrozně divý že se mu jiní smějou a pomlouvaj mu to,viz.např.třeba fotogalerie srazů na www.autotuning.cz.Jinak máš pravdu je to každýho věc...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak je kazdyho vec co si da na auto ja netvrdim ze to jeho vec neni a pokud se nekomu libi tuning ala hypernova budiz ale presne jak rika crack pak at se nedivi ze se jim lidi na tuningu smejou tuning i styling je krasna vec pokud clovek vi co dela a dela to poctive a staci se kouknout na www.tuningcup.cz a uvidite ze jsou krasne udelana auta....

A navic zakladem auta kdyz uz ho upravuju je podvozek, brzdy, vyfuk, pekny kola a kdyz mam zaklad dobrej klidne si tam muzu dat bodykit kdyz bude hezky udelanej proc ne neodsuzuju to.. Ale jen sem si tak vzpomel jak mi vykladal svagr ze ho fascinoval takovej blazen co mel skodarnu no ktera uz slusne receno mela neco za sebou a vzadu tzv. univerzalni utinac hlav neboli velke hlinikove kridlo a rikal ze se musel smat proc to tam ma jestli jezdi tak rychle a kdyz v kopcu ho predjizdel plosinou co maji silnoproudari tak se akorat musel smat...

[upravil dne 11/8/2006 Marda106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...