Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

řemenice


acut

Recommended Posts

Mám problém se sundáním řemenice.

Myslel jsem, že šroub(1) jednoduše vytočím, ale točíl jsem s celou klikovkou, ikdyž mám sešlápnuté brzdy.

Když chytnu řemenici tak s ní mohu takřka dělat co se mi zlíbí.

Má hroznou vůli.(2) Myslel jsem si, že za řemenicí je místo pro druhý klíč m.j. 22ka, ale místo tam není. Je tam plastový kryt, který lze odstranit jen po vyndání řemenice. Teď nevím, jestli za to nemám pořádně chytnout a ono by to povolilo ALE!. Proto jsem napsal sem , jestli právě s touto řemenicí a s jejím sundáním nemá někdo zkušenosti.

Myslím, že na konci je klikovka ve tvaru kužele s drážkou na klín a ten šroub je na dotažení ale nevím.

Díky za radu.

post-0-1410959473252_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem zjistil více. V té řemenici jsou sice dva otvory se závitem, ale na sundávání neslouží. Celý problém je v tom, že mezi řemenicí a klikovkou byl takový půlkulatý klínek, který se sjel a řemenice začala proklouzávat. Klínek by měl stát do 100Kč i u Peugeota. Zatím jsem tu řemenici nepovolil. Pod heverem je málo místa, takže zítra na jamu a pořádně zaberu, popřípadě poklepu kladive decentně a musí povolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem to sundal taky s metrovou trubkou, ale co bylo horší, že řemenice byla v háji. Vyštípl se z ní kus materiálu takže je na h..... Teď čekám na novou. Vypadá to, že seženu starší kolem 1500Kč. Taky jsem zjistil, že tam nebyl vůbec klínek, nebo ho tam ti idioti nedali- je to vůbec možné.

Jsem nas...zlobenej:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem že nandat kliňák bude v pohodě, ale trápil jsem se s tím hodně dlouho a nic. Kliňák tam dám, ale nemohu to našponovat pač nevím kde

Mám model r.98 66kW

Prosím Jak se šponuje na tom autě kliňák.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...