Sign in to follow this  
Followers 0
minimaxa

Našel se ručník růžové barvy!

19 posts in this topic

Po generálním úklidu 306 jsem objevil v kufru jeden zánovní růžový ručník, nevíte, čí by mohl být? zřejmě se mi tam připletl někde v Šebetově :roker

post-0-14109594696661_thumb.jpg

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Vertex jich měl v Šebetově celou sadu............:aut:aut:aut

..... a pak, pozdě v noci, časně z rána, roznášel ručníky na předem vytipovaný místa:super

Nevěřím!!! :D Určitě jsi ho měl normálně doma a protože se Ti zdálo, že se tady dlouho nepsalo o ručníku, tak jsi založil další fámu-vlákno :D:roker

Tak vám jdu takhle dneska večer vynést odpadky a najednou koukám co mi to kouká přivřenýho z kufru. Tak ho otevřu a on to byl \"růžový ručník\". Dokonce s kytičkama. A to jsem v Šebetově ani nebyl !!! :myslim Proti Vertexovi je Coperfield břídil :D

post-0-14109594731505_thumb.jpg

Jo jo, kdo umí, umí. Založím si na to živnost - Teleportování ručníků - sličným dámám přímo do sprch :aut:P:roker

Jééééé - co se to tu dělo za mé nepřítomnosti ... vždyť se říkalo, že o růžovém ručníku nikdo neřekne ani Ň a najednou další 2!!! :o:o

Původně zaslal: Neon

Jééééé - co se to tu dělo za mé nepřítomnosti ... vždyť se říkalo, že o růžovém ručníku nikdo neřekne ani Ň a najednou další 2!!! :o:o

¨

No je vidět, že by jsi se měl jít hned podívat do kufru svýho autí, jestli tam náhodu nebude další :myslim

už vidím příjez do Červenýho Kostelca na autech místo vlaječek budou růžové ručníky:D:D:D

Už jsem měl na chvíli dojem, že tohle téma se vyřešilo dostatečně a nebudu tady o onom předmětu stále číst.

Jak trpké zklamání...:(

Původně zaslal: Kurt

Už jsem měl na chvíli dojem, že tohle téma se vyřešilo dostatečně a nebudu tady o onom předmětu stále číst.

Jak trpké zklamání...:(

Mnoo, počkej v Kostelci..... :D:D:D