Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Imobilizer (Kalkulacka) 406 Break r.v. 1997


Silvius

Recommended Posts

Ked som kupil auto , nasiel som Imobilizer (kalkulacku) odpojenu , kluc mam len Infra ziadne radio, otazka znie co by sa stalo keby som zapojil naspat kalkulacku (samozrejme ze kod nemam)

1, bude pytat kod a kedze ho nemam riesi to len servis

2, Alebo je kalkulacka vyblokovana a nic by sa nestalo ?

To znamena ze to ide len tak vypojit ? odpojim kalkulacku a auto mi pojde ? Asi nie ... Ako teda funguje Imobilizer cez

kalkulacku.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred casem se to tu zminilo a co jsem z toho pochopil je, ze kdyz zadas kod a odpojis klavesnici, tak si ten kod pamatuje a nechce ho. Kdyby si odpojil klavesnici bez zadani kodu, tak by to ten kod nevedelo a nejelo by to.

Kdybys tu klavesnici zapojil, tak to podle myho bude chtit kod a jestlize ho neznas, tak uz bys asi nejel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odblokovat imobilizer jde jen s radiovym dalkovym ovladanim, ne s infra jako mas ty.

Nevim presne co bys potreboval na to tamradio dodelat, ale urcite to sranda nebude, podle me bys musel prinejmensim prenastavit ridici jednotku a zapojit radiovy prijimac, ale nic presnejsiho ti nepovim.

Ja osobne tukam do klavesnice a za dva roky jsem si na to celkem zvyknul (ikdyz dost vazne premyslim o odpojeni).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je tady o tom dost velká diskuze.

Zkrátka: pokud nemáš imobilizér v klíči tak s dodělaným rádiovým ovladačem to nezkoordinuješ. Tenhle imobilizér to neumí. Nebo to bude děsně složitý a tudíž se to nevyplatí. Pokud nemáš kód tak to raději ani nezapojuj.

Toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...