Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní nádstavec(spoiler) pod nárazník 306


chuck11

Recommended Posts

Původně zaslal: chuck11

Do rici přesně takhle sem si to představoval,se dívám že si ho ale zalaminoval,co za něj chceš.To bude domácí výroba,ale přesně takhle chci aby to vypadalo.:super:papa:papa

Dělal jsem ho celej sám. Není vcelku s nárazníkem, ale je tam nasunutej a ze vnitř přišroubovanej cca 5 šroubama. Kdybych to dělal teď, tak si koupim nějakej univerzální, kterej bude mít přiblične stejnej rádius a upravím ho. BTW. nástavec naprodej není. Až bude trochu víc času, tak do něj dám černej tahokov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kvasky: jj, tak ho mám ze dvou kusů ... tu lamino část přídělanou na origu... a musím říct, že kdyby jsem si to dělal znovu, jako že asi nee (jsou s tim jenom starosti) tak bych už taky zapřemejšlel pouze nad jedním kusem, takže bejt chuckem11, šel bych klíďo do toho od mkkošy a popřípadě si ho trochu upravil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Neon: Dělal jsem to ze dvou kusů kvůli praskání. Kámoš to měl nalaminovaný přímo na plastu a po zimě mu to ve spojích popraskalo. Já jsem přiznal hranu (nástavec si mám sundanej cca za hodinku) a nikde mi to nepraská. Kdybych ho dělal dneska tak bych ho určitě udělal vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

Dělal jsem ho celej sám. Není vcelku s nárazníkem, ale je tam nasunutej a ze vnitř přišroubovanej cca 5 šroubama. Kdybych to dělal teď, tak si koupim nějakej univerzální, kterej bude mít přiblične stejnej rádius a upravím ho. BTW. nástavec naprodej není. Až bude trochu víc času, tak do něj dám černej tahokov.

Z té fotky to vypadá jako by byl nalaminovanej na pevno:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

kvasky: jj, tak ho mám ze dvou kusů ... tu lamino část přídělanou na origu... a musím říct, že kdyby jsem si to dělal znovu, jako že asi nee (jsou s tim jenom starosti) tak bych už taky zapřemejšlel pouze nad jedním kusem, takže bejt chuckem11, šel bych klíďo do toho od mkkošy a popřípadě si ho trochu upravil.

Který máš na mysli,který upravit:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Původně zaslal: Neon

kvasky: jj, tak ho mám ze dvou kusů ... tu lamino část přídělanou na origu... a musím říct, že kdyby jsem si to dělal znovu, jako že asi nee (jsou s tim jenom starosti) tak bych už taky zapřemejšlel pouze nad jedním kusem, takže bejt chuckem11, šel bych klíďo do toho od mkkošy a popřípadě si ho trochu upravil.

Který máš na mysli,který upravit:papa

Koupíš nějakej nástavec na libovolný auto (ale aby ti to taky odpovídalo zaoblení nárazníku a trochu aby to tam pasovalo) přiděláš k původnímu a už jenom trochu dolamminuješ a dokituješ pšímo na autě. Doporučuju nástavec udělat jako samostatnej díl z důvodů který jsem už zmínil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...