Sign in to follow this  
Followers 0
noradek

Zadní náprava 306

9 posts in this topic

Zdravim

nevíte náhodou někdo co mi může bouchat na zadní nápravě na P 306 break 1,6 rok 99 bouchá to při větších nerovnostech,tlumiče jsou dobré.

dík.

Já snad fakt budu muset ten článek o zadních nápravách napsat, a vyvěsit někam do záhlaví.... tenhle dotaz je tu tak 3x do tejdne, prostě repase zadní nápravy.

nazdar mne to robilo ked som brzdil a potom uz aj na nerovnostiach a po vymene tlmicov a lozisk v nabojoch som zistil ze je to silenblok pri torznej tyci

to bude silentblok... měl sem to samý.. zkus se rozjíždět se zataženou ručkou a když ti to bude mlátit tak si připrav asi 3litry...:-)

A o kterej ten silentblok jde když to nadzvednu tak tam není nic volného aspoň teda nic nevidim

Je to přední silenblok zadní nápravy.

Cena cca 1500/ks, jsou tam dva.

Výměna snadná, na každé straně 4 šrouby. Dva přístupné z kufru, těsně před sedačkama jsou záslepky(šrouby jsou vertikálně). Zbývající dva zespodu od nápravy (horizontálně).

Na výměnu stačí zvednout a udělat jednu stranu a pak druhou. Trvá to asi tak hodinu (teda já to měl za hodinu)

Původně zaslal: oddie

Já snad fakt budu muset ten článek o zadních nápravách napsat, a vyvěsit někam do záhlaví.... tenhle dotaz je tu tak 3x do tejdne, prostě repase zadní nápravy.

JJ usetrilo by ti to kupu prace, preci jen i porad psat pouzij vyhledavani, je po tech letech jiste otravne :D:D

Původně zaslal: Emiš

Původně zaslal: oddie

JJ usetrilo by ti to kupu prace, preci jen i porad psat pouzij vyhledavani, je po tech letech jiste otravne :D:D

no mozna by stacilo kdyby to hledani bylo nejak zvyraznene jako ta napoveda skusit by se to mohlo

Původně zaslal: snowboy

Je to přední silenblok zadní nápravy.

Cena cca 1500/ks, jsou tam dva.

Výměna snadná, na každé straně 4 šrouby. Dva přístupné z kufru, těsně před sedačkama jsou záslepky(šrouby jsou vertikálně). Zbývající dva zespodu od nápravy (horizontálně).

Na výměnu stačí zvednout a udělat jednu stranu a pak druhou. Trvá to asi tak hodinu (teda já to měl za hodinu)

jo díky za odpověd já se do toho ted o víkend vrhnu.