Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejede - svítí kontrolka Aut.diagnoza motoru


bobulin2

Recommended Posts

Tak jsem v zahranici se svym Peugeotem 307 SW 2,0 HDI a v patek jsem dojel. Jedu si klidne po silnici - najednou se rozsviti kontrolka diagnozy motoru (dle nemeckeho manualu Kontrollleuchte Motorselbstdiagnose) - motor vypne a je dojednu setrvacnosti na blizke parkoviste u mistniho obchodu. Nyni, kdyz zkusim nastartovat tak motor naskoci - dana kontrolka porad sviti - po cca 4 sek. se zase motor vypne.

Privolal jsem opravare z blizkeho no name servisu - pripojil PC s diagnozou a rekl, ze mu to pry ukazuje zavadu na vstrikovani u druheho valce a ze se mam obratit na Servis Peugeot. Ten nyni shanim, ale vsude v blizkem okoli maji prave dovoulenou a tak nevim kam to hodim.

Nevim, zda muze mit souvislost to, ze jsem pred 2 dny tankoval - pred tim jsem uz jezdil na rezervu - napr. spatna kvalita nafty? Benzin jsem urcite nenatankoval.

Tak pokud ma s timto problemem nekdo nejake zkusenosti, tak je moc uvitam.

Diky predem.

S podzravem Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze na tomto foru moc lidi zkusenosti s danou poruchou nema.

Vcera mi volali ze servisu Peugeot, kde mam auto na opravu, ze se jedna o elek. zavadu, kterou tam jeste nemeli a ze se budou muset spojit s narodni centralou (nachazim se ve Svycarsku).

Tak vubec nevim, co si mam o tom myslet a zda nemam zacit shanet transport do CR.

Vazne se tu nenajde nekdo, kdo by mel podobnou poruchu (viz. vyse)???:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlým, ale co bys chtěl slyšet? Jestli tady už někdo něco podobnýho řešil? No vypadá to, že ne. A i kdyby, stejně by ti to asi moc nepomohlo, pokud je to opravdu porucha vstřikování, tak to budeš muset nechat řešit servis - takže si nech říct předběžnou cenu opravy a pak se rozhodni, jestli to budeš převážet do ČR, nebo necháš udělat tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...