Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šéf FM dopravního inspektorátu opilý boural


TiborTeam

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

dej jim funkci a myslí že si mohou dělat co chcou,a my smrtelníci poserme se dodržuj nepij a raději choď pěšky,pak tě někdo přejede:bojim

No asi tak... Vezmou ti papíry, protože přehlídneš 30 schovanou za bagram a budeš ho chtít rychle objet, pak tě na chodníku přejede ožralej šéf policie, pošle desítku na charitu, řekne, že se teda raději nechá půl roku vozit šoférem. Fakt se moc omlouvám, to bude dobrý uvidíš :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě dle posledních zpráv pan ředitel auto neřídil, ale řídila ho osoba jemu blízká a to, že ho našli sedět za volantem vysvětluje tím, že osoba utekla a on přece musel zapnout varovná světla a chcípnout motor

(si říkám, ještě že to auto nejel přeparkovat, aby uprostřed silnice nepřekáželo).

Pokud tohle projde, pak je možný všechno - ale sejří mě, že po nás se vozej buzeranti s plácačkou za překročení rychlosti o 5 km a podobné pičoviny a jiným tohle projde bez větších problémů - jak bylo řečeno přede mnou JE TO HNUS, VELEBNOSTI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně musím napsat, že kdokoliv, kdo řídí opilý (pokud např. neveze dítě do nemocnice a není zrovna úplně namol), je pro mě úplný magor!

Prosím každého, aby si první větu ještě několikrát přečetl, aby si nevysvětloval, že s takovým jednáním souhlasím!!!

Ale na druhou stranu, novináři (ano, opravdu jsem na ně vysazený) uveřejňují články, jak se lze vyvinit z různých předvolánek apod. A právě jedna taková rada byla, tvrdit, že řídil někdo \"blízký\" a že ho neprásknu (zkráceně napsáno). Taková rada se probírala i zde na stránkách klubu, tak ji jen využil někdo, u koho se nám to nelíbí...

Pochopitelně by pan ředitel měl být morálně na takové úrovni, že to neudělá. Já jeho jednání opravdu neschvaluji, aby si výše napsaný odstavec někdo zase nevysvětlil jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Peta: naprosto souhlasím s tím, že za volant si s alkoholem v hlavě sedne totálně nezodpovědný člověk! Ale trochu mě překvapuje komentář k novinářským článkům v tisku... když se to vezme z jiného úhlu pohledu, tak novináři (nezastávám se nikoho, je to jen postřeh) vlastně ukazujou na chyby, který do nového zákona vlezly (jak je v tomhle státě už zvykem). A jestliže napíšou, že správní řízení nemůže být zahájeno v případě, že si hříšník nevyzvedne na poště oznámení - není to snad podnět k tomu, že se tohle v novelizaci ošetří??? Já to beru tak, že sice se jakoby návod dá, ale aspoň to bude snad někdo řešit.

Zákonodárci by si totiž ve své \"vytíženosti\" takové drobnosti ani nevšimli... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...