Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zámky,zamykání atd vše o tomdlectom...


Zdenáll

Recommended Posts

Lidíí máte někdo jako já 307ku bez zámků v klikách???Ať lezu všudemožně a vokukuju tak mne přijde že jsem snad jen já kdo nemá zámky v klikách abych mohl vůz zamknout kdyby selhal centrál....kdyby jste někdo takovej byl tak se ozvěte ..nemám totiž vůbec páru co bych dělal kdyby mne vůz nešl zamknout či odemknout......:myslim dííkéés.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Naspo

odělej tu záslepku v levo, nědo tm dává záslepku aba zmátl zloděje, nebo aby vyrušil zámek. Taky o tom přemýšlím, neb se mi tam nědo dobýval a akorád rozdrbab zámek a porušil lak.

TO JAKO MYSLÍŠ U ŘIDIČE A ŽE BYCH MĚL DVA ROKY VŮZ :rollA MĚL JEN ZÁMEK ZAKRYTEJ???:D:autTO JSEM ALE TRUBKA:myslimZATÍM DÍKES JDU SE TEDY MRKNOUT.:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martinsk

Frantíkom sa asi centrál nekazí :myslim

Neboj, zkazí. A nejhorší na tom je, že ty motůrky co jsem viděl já (samozřejmě starší výroby) se zaseknou tak, že pak nejde ani ručně vytáhnout kolíček.

Ale třeba se to už nestane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nebojíím se přiznáát :Pale normálně ale budete se divit asi tak jako já:mrk ale já tam tedy žádnej zámek nemám ouplně jsem se zhrozil ....díra jak do prrrrrr.:mrk normálně pod krytkou nic není...což mne tedy dostalo to přeci není možný nééé?:myslim že něco mne asi v peugetu panáčkové zapo říct nebo zatajili nemám liž pravdu.Co si myslíte.....asi budu muset koupit nějakej zámek pááč takhle to nechat nemůžu.:bojim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupoval si to nove? ak nie, mohol to predchadzajuci majitel dat vybrat. ja ked som mal SW, tak mi byvaly majitel povedal, ze dal vybrat vlozku, ten otvor tam nechal (asi nevedel, ze sa da kupit zaslepka, alebo nechcel koli tomu lakovat) a po vlozeni sa klucik iba tocil. nie si tento pripad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JarinoRS

kupoval si to nove? ak nie, mohol to predchadzajuci majitel dat vybrat. ja ked som mal SW, tak mi byvaly majitel povedal, ze dal vybrat vlozku, ten otvor tam nechal (asi nevedel, ze sa da kupit zaslepka, alebo nechcel koli tomu lakovat) a po vlozeni sa klucik iba tocil. nie si tento pripad?

jak myslíš vybrat???:mrk kupoval jsem to 1/2 rok starý najeto 4500km od doktůrka co neměl vo tomdlectom ani šajn...:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale proooč vybrat???kčemu by to bylo???volal jsem mu jestli mu to třeba někdo nevykrad a nechtěl kupovat zámek ale je to dědoušek a i bych mu věřil a říkal že to vůbec nepřipadá v úbvahu že by mu to vykradli a že by stím dělal a byl ztoho nervní víc jak já:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurna zdenall :mrk ty necitas, vsak? :D trosku citaj a len za minuly tyzden asi z 3 threadov je jasne, ze BENZIN r.v. 2003:D je to inac pod mojim podpisom dole :mrk a fotka je moj krasavec samozrejme, ked zalovis, najdes aj vacsie tuna na fore. dokonca 307ckovom fore :D:D:D

a pridaj aj ty fotecku :papa

[upravil dne 1.8.06 JarinoRS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JarinoRS

kurna zdenall :mrk ty necitas, vsak? :D trosku citaj a len za minuly tyzden asi z 3 threadov je jasne, ze BENZIN r.v. 2003:D je to inac pod mojim podpisom dole :mrk a fotka je moj krasavec samozrejme, ked zalovis, najdes aj vacsie tuna na fore. dokonca 307ckovom fore :D:D:D

a pridaj aj ty fotecku :papa

[upravil dne 1.8.06 JarinoRS]

Kůůrňa Jarinko moj nečítam páč sem dneska nějakej lenošivej :myslimno já nerad bublikuji nemám vto moc důvěru pááč jak jsem dorazil zpět do čr tak jen jsem se ukázal s vědomím že ukážu lidem pár věcí ze sbírek tak mne vybrali čoorkaři tak jsem od tý doby vopatrnej vieš ?...takže nene já moc nikam nejezdím na srazy mám svůj názor a jelikož jsem více motorkář jak plechovkář a peugeotů mám dost a i různé modely tak jsem sem jen kouknul co to tady vlastně je víš......aspoň můžu teď říci že jsem si psal s kámošem ze zahraničí:papa:super;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...