Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Připevnění neonů


M.a.R.i

Recommended Posts

Zdrawim! Reznout to začne když tomu dáš příležitost! Když se tomu budeš bránit tak to nehrozí ;-) Zkus ty díry prostříknout konkorem nebo něčím podobným a až tam dáš ty šrouby tak je zastříkni barvou - samozřejmě po zaschnutí konkoru;-) Mělo by to bejt OK! Hodně zdaru a ať se neonky na autííí líbí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já nejprve udelal plastový prahy a do nich teprve schoval ty neony. Ted nebude problem ani na technické kontrole a navic to nesvádí nenechavce kteri by je jinak pod károu videli. A také se k nim hur dostanes, teda spis nedostanes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

chuck11:a ještě jeden dotaz,v těch předních světlech máš nějaký spešl žárovky nebo máš modrý parkovačky?já jen že parkovačky v jiný barvě poliši rádi pokutujou.takže by to chtělo spešl žárovičky na nějakej vypínač nebo jak jinak to vyřešit abych si je mohl zapínat a vypínat kdy potřebuju.:myslimpak ještě strobáče do mlhovek a budou to hodně hustý efekty v noci.....:mrk:roker:super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

chuck11:a ještě jeden dotaz,v těch předních světlech máš nějaký spešl žárovky nebo máš modrý parkovačky?já jen že parkovačky v jiný barvě poliši rádi pokutujou.takže by to chtělo spešl žárovičky na nějakej vypínač nebo jak jinak to vyřešit abych si je mohl zapínat a vypínat kdy potřebuju.:myslimpak ještě strobáče do mlhovek a budou to hodně hustý efekty v noci.....:mrk:roker:super:D

Opravdu za každý modrý světýlko ty děvky jebou jako hrom, pokutě jsem utek jen proto, že jsem neměl peníze a kabely ke světýlkům jsem před bengama vytrhal! Ještě měly keci, že bych si to prý měl odizolovat:D

Jinak Neony fakt paráda! Kolik tě stály, jestli to není TopSecret! V Blízké době je plánuju taky, jenom nevím, jestli koupit hotový, nebo se bastlit s led diodama, odporama a el lištama!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medion-->>>>jo tyhle neony sem si chtěl koupit taky,ale nakonec sem se rozhod že si je udělám,přeci jenom myslím že tady tyhle mají skleněnou trubici takže kamínek a je veselo(nemám na mysli že je hned ponich).Navíc když to mám v plastový tak si ho mužu ohýbat podle potřeb a podle tvaru auta.Chybí mi sice ale ty funkce (sice už mám plánek na to ovládání ruzných blikání a pohásínáni ale už se mi to nechce bastlit) a je to další krabička navíc kterou nevím kde bych ji umístil, abych ji mohl ovládat pohodlně.

V předních světlech nemám modrý parkovačky ale stroboskopy(samozřejmně na vypínač) ,jestli tě zmatla ta první fotka tak to sou menší neonky(jak jinak než domácí výroby) v masce kolem znaku peugeot-je to vidět na druhý fotce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

chuck11:a ještě jeden dotaz,v těch předních světlech máš nějaký spešl žárovky nebo máš modrý parkovačky?já jen že parkovačky v jiný barvě poliši rádi pokutujou.takže by to chtělo spešl žárovičky na nějakej vypínač nebo jak jinak to vyřešit abych si je mohl zapínat a vypínat kdy potřebuju.:myslimpak ještě strobáče do mlhovek a budou to hodně hustý efekty v noci.....:mrk:roker:super:D

Ja jenom doufam, ze s tema stroboskopama nechcete jezdit v provozu, jako jeden manik tady :D:D:D Zapl si parkovacky a stroba, a v lese ho malem prehlidnul kamos, tak dostal po papulce :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Ja jenom doufam, ze s tema stroboskopama nechcete jezdit v provozu, jako jeden manik tady :D:D:D Zapl si parkovacky a stroba, a v lese ho malem prehlidnul kamos, tak dostal po papulce :D:D:D

neboj když jedu tak mám i zapnutý světla,navíc nejde to jen tak přehlídnout modrá je modrá:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...