Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo bude dalsi?


Guest DD

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Jdu do toho.........brácha to v reklamce řízne, takže NO PROBLEMO :roker:roker:roker

Taky si tak připadám od 1.7..... jinak jestli můžu tak taky jednou pro mě ale v stříbrný.... a decentním písmem..... ;) ;) aby se mi to vešlo na auto.... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK takže kolikrát ?????

Neshodneme se na jedné barvě ???? Přece jen to bude snažší a možná to budeme brzo rvát dolů :-) I když chápu, že zrovna Neon by to bíle zrovna neocenil...... Jinak písmo bych nechal jako je na té Impreze, ne ??? Velikost udělá podle nejmenšího, takže podle 205ky, takže vám se to na auta vejde a vidět to bude......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohouši - v nouzi kdyby ste nechtěli dělat jinou barvu, než bílou, tak bych si to mohl fláknout na okno a vidět by to bylo. Jinak ten font je pěknej ten co je ne tej IMPREZE. Takže ten bych nechal, jinak pro neona barvu černou, popř ta bílá na okno:super:papa... tak šup, šup ať už je to hotový ... se těšim :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vertex - ne nezkazil, ale v pondělí když jsem dával auto do garáže jsem na to zapomněl :nevim:nevim takže teď zase až v pátek :roll:roll

DD - ono už to je ready, ale vzhledem k tomu, že Džbán bude až v září, tak si to budeš muset asi vyzvednout někde dřív :myslim:myslim

Neon - tam se těšíme všichni :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...