lubos_HQV

Hagusy

23 posts in this topic

:xvul a opravdu potrebuje hagusy, kdyz ma auto po cele delce kolejnici? potom staci jen pricniky... Ja na aute mel kolejnici i pricniky, ale Kubis kolejice dokupoval, tak se ho pripadne zeptej - viz

Ahoj.Myslím,že raa má pravdu.A na hagusy stejně budeš shánět příčníky.Ještě popřemýšlej...P806

dneska jsem koupil na ebay pricniky - vysli na 45€ - origo peugeot. Ale vim, ze tam je v nabidce to same, vcetne komplet kolejnic a vseho k tomu. Zkus se podivat tam...

vies mi prosim ta vysvetlit, akym sposobom prebieha, ked si nieco objednam cez ebay platba, cisla svojich banko kariet by som nerad doval na net.

Dakujem

P.S.: zatial ti prislo vsteko ci si si objednal a zaplatil?

asi nejlepsi je platit pres paypal - cislo karty sdelis jen provozovateli paypal (kteremu tedy musis duverovat) a ten potom funguje jako prostrednik platby - je to jednoduche, rychle, zadarmo a primerene bezpecne... prodejce cislo tve karty tedy nedostane

Původně zaslal: lubos_HQV

chtel bych sehnat takovyhle pricniky ... nevite kde ?

no presne tyhle mam. podivam se ti na vyrobce, ale mam pocit, ze je to original peugeot.

a jeste upozorneni: na te fotce to vypada, ze jdou dat k sobe jako u P807, kde pricniky vytvareji iluzi spoileru - to ale v pripade P806 nefunguje, mezi pricniky je dira a vypada to hnusne.

Původně zaslal: raa

Původně zaslal: lubos_HQV

chtel bych sehnat takovyhle pricniky ... nevite kde ?

no presne tyhle mam. podivam se ti na vyrobce, ale mam pocit, ze je to original peugeot.

a jeste upozorneni: na te fotce to vypada, ze jdou dat k sobe jako u P807, kde pricniky vytvareji iluzi spoileru - to ale v pripade P806 nefunguje, mezi pricniky je dira a vypada to hnusne.

no to sem si prave myslel ze je to jako na 807 ! skoda ale vyrobce napis prosim .... a co z 807 by na evasiona nepasly ?

Ahoj.Narazil jsem na jedny příčníky za asi 1600.Je ještě zájem?Musel bych pro to dojet a pak poslat na dobírku.P806

Původně zaslal: maple

Jen jsem se chtěl zeptat raa,kde a zakolik se daj sehnat.dík.

Ahoj, to nevim - koupil jsem je s autem...

já tam mám plast a nemám tam tu podlouhlou kolej do který se daj ty nosiče!!jakto?

Ta plastová lišta by měla jít vyndat a pod ní se skrývá ta kolejnička.Já kupoval také ATM a vše k montáži bylo v sadě.Protože pokud vyndáš tu krycí plastovou lištu tak potom musíš znovu zakrýt kus nad oknem a vzadu u 5 dveří.