Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kde koupit vzduchový filtr


zoby

Recommended Posts

poraďte mi prosím nějaké dobré internetové shopy kde koupím sportovní vzduchový filtr, nějaký univerzál na trubku 60 mm na 1,9 TD.

případně i kamenné obchody v brně.

představu bych měl něco kvalitnějšího kolem 1000 kč.

nejlépe třeba K&N.

jen na okraj, vím že to koně pod kapotu nepřidá ale nevleze se mi pod kapotu origo box tak to musím vyřešit takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čéče cos tam dal za přípravky že se ti tam nevejde origo sání? :-D se sportovním filtrem to bude mít hlavně lepší zvuk když sepne turbíčko a začne to tahat od nižších otáček;-) dobrá věcička:-) jinak e-shopů je hafo ale zkus třeba tyhle určitě si vybereš: www.autodoplnky.cz www.tuning-centrum.cz,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

díky, tam už jsem byl a tento obchod nesplňuje podmínku ceny do 1000 kč.

No ony totiz autodoplnky se mi zdaji byt dost drahy co jsem u nich videl za nehorazny ceny jinde jsem videl o dost niz. No jinak v Brne nevim kolik toho je ale nejznamejsi jsou autodoplnky ale zkus nejakej e-shop a nech si to poslat www.tuning-centrum.cz to uz tu je, pak www.tuningshop.cz, nebo v prerove sidlici www.jrtuning.cz pak pokud by si mel cestu pres prerov dobrej je viva tuning nemaji stranky ale adresu ti muzu dat kde sidli.. obchodu je mrte staci si vybrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...