Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

taky vas mrzi, kdyz se zapomenete v aute?


Vvitty

Recommended Posts

Hehe komu to vadi at se da k policajtum. Jako mestak nemusite jezdit v obci 50 a muzete prudit ostatni. Dopravak uz muze predjizdet na plne a prudit o neco vic, nekdy je vsak videt ze je rozumnejsi nez mestak neb nema tolik komplexu z menecenosti. Detektiv pak uz muze parkovat na miste pro invalidy a jezdit na cervenou. No a co muze policejni prezident? No je jasny uplne vsechno. A co muzme my ostatni? Leda si tak polibit prdel nebo se dat k policajtum, fuj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilaS

rozhovor z 9. července

To jsou ale paradoxy :super

nejsou to paradoxy, sam to tu potrvdil a dokonce to oznamil uz dopredu

citace z rozhovoru :

Husak: Na nějaké hodnocení je brzy. Za týden se to nemůže ukázat. Mám naopak obavu, že řidiči si přivyknou tlaku, který na ně klade bodový systém a postupně začnou jezdit opět rychleji a možná i neopatrněji.

IDNES: Takže se to vše vrátí do té někdy až hororové situace na silnicích?

Husak: Mám jenom obavu, aby se ten dobrý nástup nezkazil.

IDNES : Za jak dlouho si řidiči zvyknou a řidiči začnou opět \"zlobit\"?

Husak: Nevím. To je otázka pro dopravní psychology. Prázdniny budou nárazníkem a pak uvidíme. Na silnice se potom vrátí řidiči, třeba profesionálové, kteří skutečně spěchají a situace se může znovu zhoršit.

konec citatu

asi teda patri k tem ridicium profesionalum, co skutecne spechaji a pak teda jako sorry woe ze jsem jel 200, ja se zapomel a mrzi me to, uz me Bublan pokaral

HNUS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zmrdi a vohnouti. jak jinak. :grr

imho bychom meli husakovu vymluvu zacit pouzivat taky. neco ve stylu:

\"sorry panove, zapomel jsem sundat nohu z plynu, mrzi me to, uz budu hodnej, predem prijimam pokarani od bublana, nashledanou\".

mame tu kurwa precendens ne?! tak proc se nechat ojebavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je asi nejvtipnejsi :D

Spočítali jsme přestupky a zjistili, že kdybyste byl obyčejný smrtelník a chytili by vás policisté, tak už byste neměl řidičský průkaz.To by se nedalo nic dělat. Ale těch sto devadesát se mi opravdu zdá moc. Sto sedmdesát, to je snad limit, ale sto devadesát, to se mi fakt nezdá. Můžete napsat, že jsem aspoň svítil a byl jsem připoutaný?

medialne se to pekne propere ..urcite se k tomu vtipne vyjadri i Paroubek a do mesice se to zase pekne zamete :) me by prekvapilo jenom kdyby s tim opravdu nekdo neco odelal...jako treba za by ho degradovali na nejakyho MP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

tohle je asi nejvtipnejsi :D

Spočítali jsme přestupky a zjistili, že kdybyste byl obyčejný smrtelník a chytili by vás policisté, tak už byste neměl řidičský průkaz.To by se nedalo nic dělat. Ale těch sto devadesát se mi opravdu zdá moc. Sto sedmdesát, to je snad limit, ale sto devadesát, to se mi fakt nezdá. Můžete napsat, že jsem aspoň svítil a byl jsem připoutaný?

medialne se to pekne propere ..urcite se k tomu vtipne vyjadri i Paroubek a do mesice se to zase pekne zamete :) me by prekvapilo jenom kdyby s tim opravdu nekdo neco odelal...jako treba za by ho degradovali na nejakyho MP :D

No kdyby jel dvě kiloa nesvíti a nebyl připoutanej, tak to je na sebrání rodnýho listu. Takhle jede prostě 190 no a .. většina z nás tak jezdí normálně. Jenže my nekážemě vodu anepijeme víno. Když všechny, tak všechny povídá babička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: MilaS

rozhovor z 9. července

To jsou ale paradoxy :super

nejsou to paradoxy, sam to tu potrvdil a dokonce to oznamil uz dopredu

citace z rozhovoru :

Husak: Na nějaké hodnocení je brzy. Za týden se to nemůže ukázat. Mám naopak obavu, že řidiči si přivyknou tlaku, který na ně klade bodový systém a postupně začnou jezdit opět rychleji a možná i neopatrněji.

IDNES: Takže se to vše vrátí do té někdy až hororové situace na silnicích?

Husak: Mám jenom obavu, aby se ten dobrý nástup nezkazil.

IDNES : Za jak dlouho si řidiči zvyknou a řidiči začnou opět \"zlobit\"?

Husak: Nevím. To je otázka pro dopravní psychology. Prázdniny budou nárazníkem a pak uvidíme. Na silnice se potom vrátí řidiči, třeba profesionálové, kteří skutečně spěchají a situace se může znovu zhoršit.

konec citatu

asi teda patri k tem ridicium profesionalum, co skutecne spechaji a pak teda jako sorry woe ze jsem jel 200, ja se zapomel a mrzi me to, uz me Bublan pokaral

HNUS

Ach tak já se také bojím, že se řidiči odmítnout sunout v tomhle horku jak banda přirození a začnou jezdit normálně. Čeho se ale bojim víc, že zas začnou jezdit \"normálně\" i lidi, co na to nemaj a nikdy mít nebudou. Taky se dost bojim toho, že si někteří zvyknout, že po městě se každej sune, jak nemocnej a když pak bude nějakej Inerta spěchat, tak bude velkej třesk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...